Цялата активност
- Последния час
-
За София, тези два сервиза имат добро име и доверие във форума. 0888 900 960
-
5 сервиза обиколих и нищо. Два пъти мерене на газове и отрицателни. Маркучите са меки. В темата чета, че сервиза поне обръщат внимание. Не знам къде вече да я закарам. Всички казват или ЕГР или глава или кулер в колектора. Никой не ми казва нещо категорично от което да започна. Автомобила е Пасат Б8 2.0ТДИ 190кс на 260000км
- Днес
-
Здравей, Проблемът ти няма общо с темата, за да търсиш точно този сервиз. Търсили са загуба на антифриз, която е скрита. При теб симптомът е ясно изразен. Има надуване в охл. с-ма, или вкарване на компресия. Най-вероятно гарнитура на глава. Ако е Пасата от "гараж" е сравнително нова кола и му е рано за гарнитура. Не знам. Във всеки сервиз могат да го диагностицират и да направят ремонт. Има начини и да проверят за наличие на газове в охл. с-ма. Тоест, не се свивай до един сервиз. А и темата е стара и едва ли ще получиш отговор. Успех!
-
Национален Шкода събор 2026г. - местност Узана, хотел Географски Център, 20 юни 2026г.
PRR отговори на Шкода клуб България's тема в Национални срещи
Аз се изкефих на макс и забравих да снимам. Все пак направих няколко снимки де. Децата, и не само се позабавляваха на полянката Естествено пропуснах да снимам барбекюто и хората около него Но пък успях да снимам някои от гостите на събора За съжаление, сърничката не се вижда никак добре -
Той и Пепино има, но сигурно няма как да ти даде 1-2 литра, ще трябва да вземеш поне туба 20ка
-
Имам 10тина. Пиши на лс.
- Вчера
-
Национален Шкода събор 2026г. - местност Узана, хотел Географски Център, 20 юни 2026г.
sando2 отговори на Шкода клуб България's тема в Национални срещи
И бре, снимки няма ли от събора, поне да завиждаме малко, тез дет не бяха там -
Здравейте, дали въпросният сервиз работи все още. И аз имам проблем с изхвърляне на антифриза през капачката.
- Последната седмица
-
Пичове , тея дни ми трябва някакво моторно масло отработено , дали някой има 1-2 литра ?
-
Петър Кушлев се регистрира във форума -
Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив
Rosen Raychev отговори на Rosen Raychev's тема в Пловдив
Другата седмица събота сутрин тръгвам за соколския, ако на някой му се пътува с мен -
Чухме с Жоро, че никой няма да идва и го отложихме за следващата среща. Дано следващаия път се съберем повече хора.
-
Среща всяка 3-та неделя от месеца, гр. Пловдив
Rosen Raychev отговори на Rosen Raychev's тема в Пловдив
-
Национален Шкода събор 2026г. - местност Узана, хотел Географски Център, 20 юни 2026г.
Mirrko отговори на Шкода клуб България's тема в Национални срещи
Аз пък се мотах днес в твоя район -
Някой, освен мен, ще идва ли утре?
-
Честито! И да напредваме с материала! Аз от китари не разбирам. Само ще кажа,че дизайнът ми харесва! Прилича на Фендер Stratocaster. А те са ми любими. Бас също. Комбинацията е добра, щом и мненията за инструмента са положителни.
-
Национален Шкода събор 2026г. - местност Узана, хотел Географски Център, 20 юни 2026г.
Nov@k@t_BG отговори на Шкода клуб България's тема в Национални срещи
-
Честито! Мненията в нета за този модел на Harley Benton са много добри.
-
Новият вокал на , те .... 719K views · 10K reactions Fear Of The Chicken 2 #chicken #vinheteiro #lordvinheteiro #ironmaiden Lord Vinheteiro.mp4
-
То за друго беше, че се обработва файла, много голем, но
-
Всъщност е стария
-
Национален Шкода събор 2026г. - местност Узана, хотел Географски Център, 20 юни 2026г.
The Best Forman отговори на Шкода клуб България's тема в Национални срещи
-
Национален Шкода събор 2026г. - местност Узана, хотел Географски Център, 20 юни 2026г.
sando2 отговори на Шкода клуб България's тема в Национални срещи
Весело изкарване на всички, аз уви съм на бачкане





