Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вдигам 100 на втора


Марту

Recommended Posts

:shock: Тази сутрин както си карах по уличките из квартала на втора и с ужас :shock: забелязах, че скоростомерът сочи 100/повтарям сто/ километра в час. На какво може да се дължи това оживление?Преди месец сменях маслото на скоростите и досега всичко беше ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм, то е една пружина и магнит, много пипкава работа е да го разглобиш а и не е ясно дали ше го сглобиш после. жилото нема как да ти се върти по-бързо си мисля... като отпуснеш газта спада ли скоростта до 0 или зависва нейде по средата? не ми е ясно как точно тоя ефект се е получил, ако си мазохист може да разглобиш таблото, да извадиш скоростомера както си е сглобен и да духнеш където можеш, събира се некав метален прах от магнита май, поне при мене имаше доста, бутни стрелката с пръст, виж дали всичко изглежда сглобено като хората, да не се е разместило нещо от некоя дупка.

 

другия вариант е да си седнал по погрешка в чужда кола и тя да си върви така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си мазохист може да разглобиш таблото, да извадиш скоростомера както си е сглобен ...

 

Абе колега, не е чак толкова трудоемко :roll: ... Недей да го плашиш излишно, поне на мен никакъв проблем не ми беше да си отворя таблото, че и да го сглобя после (стига да запомниш кое винтче за къде е - за да не остават излишни части,че не е много хубаво така ... :P )

 

Друг е въпроса, че на тия минусови температури е гадно да отвиваш и развиваш :? ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми каза колко пари искаш на решетката, та като дойда във Варна другата седмица да я взема. Тук се върти един твой телефон из форумите, сигурно ще ти звънна като дойда. Може и още е нещо да си харесам. Трябва ми и кора за багажника/хечбек/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Между другото можеш да вдигнеш и 120 на втора (7500об)и всичко да е наред (и километража и жилото) ама не е за препоръчване :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.