Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем сус смукача


bonobo

Recommended Posts

здравейте колеги.от много години имам една шкода 120 л и съм пре-доволен от нея,но на последък имам следния проблем:когато я запаля студена на смукач и гасне.работи 5-6 секунди и угасва сякаш не и достига гориво,след като загрее всичко е ОК!някой,ако има идея от каде идва тоя проблем ,моля да сподели.Предварително Ви благодаря приятели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен проблема е в карборатура. Мобе би не работи както трябва системата за обогатяване на горивната смес (смукача прави точно това)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че има начин да се ремонтира!

Нов струва 160лв.!

Ако си от София ходи при Симо до зоопарка( в темата БЯл списък има обяснения точно как да го намериш)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно е,че със 160 лв.всичко ще е ок,но ми се налага да купувам радиатор за опела,и такова животно имам,но шкодата си ми е слабост.ще си го отворя сам тоя карбуратор,няма да ми е за втори път и ще му умувам,то в това е чара на шкодичката "направи си сам".Благодаря Ви приятели за изказаните мнения и ви желая милиони безаварийни километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.