Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак за осветлението


Марту

Recommended Posts

Казвайте, че и аз го окъсах с електриката. Първо ми угасна таблото, после се оказа, че и десните габарити ги няма и отпред и отзад. Всъщност понякога ги има, понякога ги няма. Напоследък ги няма :shock: . Поразбутах малко платката с прекъсвачите и угаснаха и дългите. Фаровете слава богу са ОК. Свалих платката и видях, че единия прекъсвач се е разпоил и го запоих. Тази сутрин скачих, но габаритите и таблото пак ги няма. Ако се е прецакал някои прекъсвач, как да разбера? Става въпрос за Фаворит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под прекъсвач реле ли имаш предвид или предпазител? щото и двете прекъсват по един или друг начин :) а за тоците... уредче за мерене трябва и схема, предполагам, досега не съм се борил с фаворита по тоя въпрос, ма на жигулата така беше. а най-добре жичкаджия плюс горните две.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за релетата, естествено. Предпазителите са ясни. Тях ги проверих с уредчето и са ок. Ама на релтата с по 5 крачета балимамаму какво да проверявам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Релето чука, но не мога да разбера кое. Ще съм много благодарен, ако някой има схемата и може да я сканира или пък да ми кажете от къде мога да я видя. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз съм доста смотан. Бях в командировка и забравих да напиша. Свалих платката отново и презапоих ВСИЧКО. И взе че светна. Като ден. Добре, че го оравих, че минах и преглед. Пък аз пътувам често София Варна и все ме спират полицаите и се заяждат.

Ама се оказа, че нямам спирачки отзад. Та така де. Схемата вече не ми трябва. Поне за сега. Мерси все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нико, може ли ина мен да ми я пратиш, ще съм ти много благодарен, да поразгледам че ме е страх от тока :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

И на мен ми трябва - както се казва :)

Има ли я вече някъде във форума?

Ако не можеш ли да ми я изпратиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.