Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ellri - оптичен тунинг


Хашек

Recommended Posts

Представям си какъв звяр ще стане. Нямам търпение да видя завършения шедьовър :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре не питай, ама като искаш ще ти кажа: 360евро + 170лв мито и ДДС.
Малеее много пари .... Ама ще стане супер яко.От Чехия ли ги карат?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек, това от кой сайт го поръча и за колко време ти изпълниха поръчката до Варна. И какъв начин на плащане може да се използва - с превод или с кредитна карта.

10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично писах на info@ellri.cz. На следващия ден ми дадоха кодовете на продуктите, върнах им писмо с кодовете на тези, които поръчвам и те на същия ден ми изпратиха по мейла инвойс, с който отидох в банката и от личната ми еврова сметка наредих парите. За 1 месец дойдоха, като се има предвид, че козирката на покрива, дето е с 3-ти стоп ми я изработваха едва ли не на "единична" поръчка (тъй като я спирали от пр-во и я нямало на склад), за същото една мадама ми се обади по телефона и любезно ми обясни, че поръчката се бави малко заради това крило.

 

Това е в общи линии.

 

Малко съм разочарован от броните - използвали са стъкломат като основа, после е облицовано с някаква пластмаса. Иначе праговете са си ABS - истинска работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото. Може би ако направят с карта да можеш да платиш ще е по-удобно, но не е болка за умиране. 10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Съвсем скоро ще има. Виктор (собственикът на колата) е на рейс в момента. Следващата седмица ще има фотосесия и ще бъде публикувана тук.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро ще има. Виктор (собственикът на колата) е на рейс в момента. Следващата седмица ще има фотосесия и ще бъде публикувана тук.

 

Поздрави

 

Очаквам с нетърпение снимките. Дано да се е получила добре Шкодичката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Адаш снощи се прибрах от София и разбрах че предишната вечер във Варна е имало премиера на Викторек, няма ли да качиш малко снимки?

Tova e moq replika! Prosto zabravih da izpolzvam vhoda :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да напрлавя едно кратко описание на оборудването на тази шкодичка: алармена инсталация, централно заключване, ел седалки, електрически стъкла, табло от рапид, и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някакво инфо за двигателя, ауспуха гледам,че и той добре изглежда, какъв е ? :D

 

P.S. Я да питам и още нещо :D случайно да сте свалили калъпи на спойлерите преди да ги сложите,че да можете и вие да ги изработвате.Или не ви се е занимавало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добре е пипната колицата, евалата... :) и боята много я отваря. Ама тези престилки специално за модела 120 ли са? Формите им са доста заоблени и не се връзват особено добре с общата леко ръбеста линия на дизайна на Шкода от началото на 80-те г...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравление!!!! вярвах, че ще е хубава, но чак пак толкова :shock: :shock: :shock: и с тази боя - кола МЕЧТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някакво инфо за двигателя, ауспуха гледам,че и той добре изглежда, какъв е ? :D

 

P.S. Я да питам и още нещо :D случайно да сте свалили калъпи на спойлерите преди да ги сложите,че да можете и вие да ги изработвате.Или не ви се е занимавало?

Калъпи на спойлерите не сме правили защото не се занимаваме с тези неща и не сме много наясно как се правят тези работи. Двигателя е от Фаворит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добре е пипната колицата, евалата... :) и боята много я отваря. Ама тези престилки специално за модела 120 ли са? Формите им са доста заоблени и не се връзват особено добре с общата леко ръбеста линия на дизайна на Шкода от началото на 80-те г...

Боята е металик макар и да не личи много от снимките. Краенкенщайн, незнам какво имаш в предвид като престилки, предполагам че става въпрос за броните, можеш да ги видиш в сайта на ELRI за да се убедиш че са за Estelle, както и всички останали спойлери по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.