Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ellri - оптичен тунинг


Хашек

Recommended Posts

а предната маска и спойлера, що не ги пръснахте с таз хубавата боя

 

Мисля, че така е по-добре - трябва да има все пак и контрастни елементи по колата, иначе щеше да изглежда като тези, дето са ги пръскали изцяло, защото ги е мързяло да свалят брони, решетки и пр...

Единствено ме дразни заоблената формата на броните, която както казах според мен някак не пасва на общия дизайн на купето, но това си е "заслуга" на фирмата-производител. Иначе колата е пипната просто ПЕРФЕКНТНО и най-важното - няма друга такава в БГ! :) Още веднъж БРАВО, не е зле да се пратят снимките на Ellri да си ги качат на сайта, ще бъде добра реклама за тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, оказа се че единия ми спойлер е на Ellri 8)

Само парички да имаш и всяка шкодичка може да се направи голям звяр . Имат голямо разнообразие за повечето модели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо съм я пропуснал тая тема... :oops: Та на патерици - яко е Шкодето. Добре е станало. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.