Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна врата за Фаворит


Recommended Posts

Колеги някой има ли идея горе долу колко върви една врата за багажника на Фаворит(втора ръка),че моята има дупчици точно под стъклото..Някой ако си има на идея ще ми помогне много.

:cry: БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2. каква ти трябва жълта или червена 8)

Не сериозно. Понеже не си от Русе ако си много на зор и не си намериш скоро - свиркай да измислим как ще стане филма :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

niko, само да те подсетя, в случай, че си забравил - 5тата врата при Favorit е 2 типа.Моят съвет е виж твойта първо от кой тип е, за да не правиш колекция от задни врати... :roll: :wink:

На по-старите Favorit-и, не знам точно до коя година, монтират тази

http://free.bol.bg/favors//Staria.jpg

А на по-новите вече е така:

http://free.bol.bg/favors//Novia.jpg

Моя пък е от междинките - със стария интериор, пък с новия модел 5та врата... :roll: Но обърни внимание във всеки случай на тая подробност, щото с тес клемички и маркучета май се захранват светлините на задната врата, там крушките за номера, стоповете за мъгла и задната...

А за тва, че имаш гъбки под задния джам, не е болка за умиране - на всички Favorit-и им е слабо място, ако заради това ще сменяш цялата врата, не си струва според мен, и другата ше стане така.Моя Лудек и той е гъбясал там и въобще заглеждал съм се по Fav-итата във Варна, почти няма такъв, който да не е изнгил точно там :oops: :? Ама както си решиш в крайна сметка де :wink: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Съвсем бях забравил че има стар и нов модел. 93-94г. са новия модел - втората снимка на e Redline. То наистина там и ем слабото място (едно от слабите :( )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е вие ся ше ме карате да слизам по нощите да гледам имам ли дупки там :) нико, свестен тенекеджия и малко кит + боя след това не вършат ли работа?

 

а и за "старите" и "новите" врати - моя определено е стар - 89 - обаче дупки горе да се вкарат кабелите както е на "новата" снимка има фабрично. се си мислех че понеже не е LX а само L, та затова не са го направили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е даде обаче аз трябва да сваля стъклото да я закарам да я направят след това да я закарам да ми монтират прозореца отново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.