Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова среща?


Хашек

Recommended Posts

Хайде, колеги! Лятото мина, пък вие нали искате да си топнете камбаните в моренцето?!? Нещо среща по черноморието ще организираме ли?

 

Хайде мислете докато не е цъфнал планктона :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с MARVI, тази уста е отвратитела Миро! :shock:

 

По принцип ми се ще да се видим с приятелите от морето, но аз лично нямам пари за ходене на море, така че ще пропусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, махнах зъбите :lol::lol::lol:

 

Lipi - ами ние в събота тръгнахме за Обзор и затова не сме се засекли, но тази седмица са там, а като се появиш и Ясен ще ми звънне и аз да се кача нататък. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Не знам дали ме знае Ясен,ходил съм 2 - 3 пъти само :oops: веднъж за карбуратора и за едни седалки бях ходил да си взема от тях.Шкодата ми е бежова с тонирани стъкла.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек гледам.че се появи пак тук и да ти кажа, че утре между 9 и 10ч мисля да мина през сервиза да питам туй онуй за шкодата:D Ако си там може да се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

като гледам няма много читатели сигорно заради отпуските.

за срещата съм нвит ама да се организираме малко повече хора за Септрммри някоя събота и неделя.

А Хашек може да предложи място и примерни цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.