Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги хората са много доволни от Skoda


niko

Recommended Posts

Фаворит ..... насред всички онези коли с големи кубатури .... как ли се движи.... странно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:twisted: :twisted: ! ! ! -= Favo Style 4ever =- ! ! ! :twisted: :twisted: И аз съм много доволен от моя Ludek и искам да го похваля пред широката аудитория. niko дай линк и аз да попрочета тос форум :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sega se seshtam, che imah nyak'de snimki na skoda 120 L v USA, sigurno nyakakvi emigranti... shte gi pot'rsya i shte gi pusna. edni rodnini mi razpravyaha, che videli 120 L v toronto i mnogo y se izkefili. ne pomnya obache dali e bila na b'lgari.

znam, che v USA sa prodavali zastava yugo (ima takava v umiray trudno 3), kakto i lada. prodavali sa i skoda, no prez 50-te i 60-te - kato moyata 440 Spartak i p'rvata Octavia, kato na cacadu, no te sa pochti ednakvi. imam reklami i tyah shte pusna

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм 100% убеден, че някой в този форум беше постнал линк със снимки на 120-ки US Edition, бяха с едни големи мигачи ли или светлоотразители между калника и фара, отстрани, само че нещо не съм си ги копирал на pc... :roll: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм 100% убеден, че някой в този форум беше постнал линк със снимки на 120-ки US Edition, бяха с едни големи мигачи ли или светлоотразители между калника и фара, отстрани, само че нещо не съм си ги копирал на pc... :roll: :evil:

Габарити са това :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам, и аз съм доволен от колата, при не-зверска експлоатация се държи добре.

 

но незнаех, че виетнамци са произвеждали Шкодите до 93-та година ?? :(

 

http://www.autogazeta.com/index.phtml?n=348&r=11&a=3580

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм 100% убеден, че някой в този форум беше постнал линк със снимки на 120-ки US Edition, бяха с едни големи мигачи ли или светлоотразители между калника и фара, отстрани, само че нещо не съм си ги копирал на pc... :roll: :evil:

Габарити са това :idea:

 

честно ли бе... naughty.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба колеги ;) В момента съм баш у щатите и да ви кажа - заглеждам се, но досега не съм видял Шкода :( То тук има само Фолксваген, Ауди и Мерцедес - друго познато няма - Европейско де. Пежо, Рено, Фиат...Опел - нищо...А мойта как си ми липсва...не че се оплаквам от тукашната ми кола, но Октавия-та си беше страхотна, (не 4е сега не е - слава богу - читава си е още), но сега събира прах в гаража...Та и явно ще пропусна следващата среща :(

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави zloQQ,

какво караш там?

а това за Skoda произведена във Виетнам... кво да праят там, недейте така. наскоро гледах една карта със заводите на Skoda по света - Чехия ( :roll: ), Словакия, Полша, Словения и толкоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и на теб rsk :) Бе мъча се тук с един автоматик С240 на Мерцедес - само дето двигателя му е 2.6 - защо пише на задния капак различно- незнам. Имам обаче усещането, че Шкодата ми набира по-бързо - нищо, че е дизелче. Поне ходех на бензиностанцията 2-3 пъти на месец. Тук с тоя звер - през 5 дни ;) ама и разстоянията са си е***и мамата. По-малко от 100 мили на ден е постижение ;) Та така...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа повече то 140 мили не съм вдигал - че тука си е еб**о мамата - само да ти се разсветка полицая с лампите отзад - 75$ ;) а ограничението е 55 мили - те ако ме фанат с тея 140 - дирекно у затвора влизам. А най-интересното ми е - няма като при нас - с палки, да те спират за проверка...Тук си седи полицая по средата между две платна със запалени фарове (е - понякога са и отстрани на пътя - ама не се крият) и само ако видят, че правиш нарушение - тръгва след теб и пуска лампите...Иначе незнам колко вдига. Тук всички карат здраво - няма както по Тракия - един с 80, друг с 140, трети с 180 - трафика хварчи яко :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че всеки си има право на мнение, та и аз да изкажа едно или по-скоро и аз да попитам - защо не би си взел Мерцедес. Може марката да не ти е любима, но защо не би си взел? Аз съм убеден, че всеки возил се в новите (и не само) Мерцедеси, а пък още повече ако ги е карал, ще иска да има такъв, независимо дали му е любимата кола или не. Какво не ти харесва - перфектната возия, безшумното купе, конете под предния капак, екстрите, качеството? И аз бих искал да карам Dodge Viper, но това не значи, че не се радвам и на други автомобили :)

Мнението ми е породено просто от любопитство :)

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба high_octane ;) В Илиноис съм - по-точно на 80 км. от Чикаго. Не знам дали са на почит европейските и японските коли, но видях, че не са скъпи ;) Ми ако бачкаш нормално - даваш 1899$ и взимаш чисто нов ФВ Бора и после всеки месец даваш по 199$ - ми тея пари се изкарват понякога за един ден. Иначе японките са супер здрави, а и не са много скъпи ;) Аз също не съм много голям фен на Мерцедес (заради задното предаване), но не мога да си кривя душата - нямам забележки. Та така...Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ ко праиш в щатите бре :) По работа или при приятели или и двете :) Кога ще се връщаш да седнем на по биричка с мезенце и да разкажеш преживелици :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.