Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги хората са много доволни от Skoda


niko

Recommended Posts

Mishelle ми нашите от доста време са там и от незнам колко време са ми пуснали молба за зелена карта - та са се обадиха от посолството, че си имам вече зелена карта и...така ;) Та сега съм тук - малко почивам, но не съм сигурен кога ще се връщам - може да побачкам тук ;) Сигурен съм, че Октавия-та няма да я продам. Няколко човека казаха, че са готови да я вземат веднага ;) Но...Та такива ми ти работи ;))) Поздрави от тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за задното - ами не ми се нрави заради зимата ;) Веднъж бях до Банско с един приятел с МБ с всичките му там блокажи и екстри - така каза собственика де - и едвам качихме пътя до пистите. И въпреки, че гумите му бяха нови - спря и сложи вериги. Аз си бях със Шкода-та и такива грижи нямах - драпа нагоре-надолу като дзвер. Даже там където спря човека да си сложи веригите спрях и аз и нямах проблеми с тръгването, което е много странно ако питаш мен :) имам впредвид, че МБ почна да боксува...То е ясно, че на лед всички сме равно, но там беше сняг.

Иначе съм карал коли със задно - ми много често е тръгвала задницата да ме изпреварва ;) Говоря за зимата. А с предното - никога не съм имал грижи - никога. А карам по един и същ начин ;) Та така. Са ще го видя този МБ как ще се представи зимата - може да промени мнението ми ;)

И не, че не харесвам задното - просто предпочитам предно...не, че ще върна МБ, който карам тук ;)

Та ей за това имам едно наум и предпочитам предното - просто се чувствам по-спокойно докато карам ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговора :wink:

това:

много често е тръгвала задницата да ме изпреварва

е следствие от това:

А карам по един и същ начин

 

иначе всеки си има право на избор,надявам се този МБ да не те разочарова :wink: :wink: приятно прекарване в Америка :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има Skoda у америка бре:

 

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4 ... umId=21691

 

тая е с няккъв скандинавски номер, но е на екскурзия в УСА, намерих я някъде из нета.

 

Поздрави на zloQQ и high_octane, и да снимате малко шкоди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rsk, high_octane - благодарско за поздравите - да ви се връща :) както на вас, така и на другите клубари тук :) Музика си харесах вече - едно DVD е два дисплея за 299$ с таксите ;) а ти да знаеш - BEST BUY е един от най-скъпите магазини :) Аз си пазарувам от Circuit City и до сега съм много доволен. Сдобих се с приличен лаптоп и фотоапарат за по-малко от 1000$ което си е постожение според мен. Намаленията са им страхотни :) А понеделник и вторник ще мина пак, но не само там, а и на много други места - нали е лейбър дей - някакъв си празник - но тогава намаленията са невероятни ;)

А тая Шкода в щатите - не е истина :) Ама за съжаление аз все още не съм видял...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от БГ zloQQ :) Виждам, че добре си прекарваш времето в щатите, ама най-много ме радва, че не си ни забравил :) Искам и да те питам - това двд дето си го взел region free ли е или чете само тамошни двд стандарти, т.е. приложимо ли е за Европа? А щом си си взел и фотоапарат - защо не го изпроваш и не пуснеш една снимчица на змея дето го караш в момента :)

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle™ абе какво да ти кажа - незнам как да кача снимките тук :) а за музиката - ами аз още не съм я купил, защото мисля да поостана още известно време, а както знаеш - техниката се развива с ебати динамиката, та се надявам да излезнат разни нови щуротий и на "старите" да им паднат още цените - ако има накъде ;) А и понеделник е някакъв празник, на който намаленията са невероятни - та ще пообиколя - заредил съм догоре колата ;) и съм готов!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ, znam za Circuit City ama ne moga da go otkriq tova ne6to v blizkiq oblasten grad. ina4e vsi4ki kazvat, 4e tam sa dosta tanki cenite. Kolkoto do Best Buy, sam se uverih, 4e ne e nai-dobriq izbor. Ako iska6 o6te nqkakva tehnika da vzima6 probvai v saita deto go dadah. Tam sa qko nameleni cenite. Vzeh si kamera ot internet s 200 $ po-evtino ot Best Buy-a. A, i samo da dobavq, 4e na Liberty day-a ( v ponedelnik ) ima qko namaleniq i ne se na4islqvat taksi, no razbrah, 4e tova za taksite vaji samo za drehi i obuvki... Taka, 4e savet - predi da vzima6 kakvoto i da e pitai, za6toto tova si zavisi i spored 6tata :) pozdravi !

 

p.s. Sorry za latinicata, ama vremeto prez koeto moga da polzvam kopm. e malko, pak i neta tuk e malko baven i ne moga da hodq v drug sait ta da pi6a na kirilica i sled tova da kopvam :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.