Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Във клуба(гнездото на Шкодарите)


Върлия Skodar

Recommended Posts

Здравейте колеги и колежки ,искам да се похваля с моята нова придобивка.Няма какво да коментирам по колата освен,че е 2.0TDi,ето и няколко снимки...

050814_110149.jpg

1015_103003X.jpg

1015_103051X.jpg

Надявам се да има много колеги с този двигател,за да обсъждаме разход на гориво,поддръжка и т.н

Много и се радвам ,сигурен съм ,че и вие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш. Гледам е елеганс и със ксенонче и с TPM :) - Супер. Поздравление за избора !

Като първа тема за обсъждане радиото Skoda Stream ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли идея дали има някакъв софтуерен или по лек хардуерен вариант Skoda Stream да почне да плейва MP3-ки, че мен много ми досвидя да дам 1400 лв. (за Audience) като я поръчвах мойта... На външен вид и като менюта са 1 към 1 със Skoda Audience...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:twisted: Честито. Наистина супер е колата

Май си на първо място, във клуба, по цена на автомобила :) Ще черпиш на следващата среща :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли идея дали има някакъв софтуерен или по лек хардуерен вариант Skoda Stream да почне да плейва MP3-ки, че мен много ми досвидя да дам 1400 лв. (за Audience) като я поръчвах мойта... На външен вид и като менюта са 1 към 1 със Skoda Audience...

Мдам разликата в цените беше убийствена затова се спрях на CD варианта :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:twisted: Честито. Наистина супер е колата

Май си на първо място, във клуба, по цена на автомобила :) Ще черпиш на следващата среща :wink:

Готово бре :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли идея дали има някакъв софтуерен или по лек хардуерен вариант Skoda Stream да почне да плейва MP3-ки, че мен много ми досвидя да дам 1400 лв. (за Audience) като я поръчвах мойта... На външен вид и като менюта са 1 към 1 със Skoda Audience...

Мдам разликата в цените беше убийствена затова се спрях на CD варианта :roll:

 

И аз така, ама май вече съжалявам, не знам дали ако си поръчам допълнително changer няма да стане работата. В http://www.briskoda.net/forums някои твърдят, че ставало, ама ще ми е много кофти ако го поръчам и видя че не става :cry: . Някъде май срещнах информация, че в модел 2006 CD ще свири и mp3ки. Та се чудя дали наистина не е софтуерен проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.