Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.3 пълна инжекция???


plant

Recommended Posts

Видях за продан 1.3двигател пълна инжекция.Някои чувал ли е нещо за него-мощност динамика, проблеми.Иначе тои си е като стандартния само главата е може би различна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че за това иде реч:

http://www.catalog.auto.ru/skoda/felicia/1023.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... при тия цени на бензина съм скептично настроен към кола, чиято газова уредба струва около 2000 лв. С което искам да кажа, че истината е в пропан-бутана. Но съм чувал, че колите вървели добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

68кончета, много по пъргава от монотата и карбураторите, гори под 5/100 извън града ако не си спортист... :)

Само хубави неща за това двигателче - спестено е също делкото което много ми харесва а ако моделчето е и GLX - това е Фелицията :D:D

Разбира се ако сложиш газче - много проблеми с инжекциона и редовни 15-20-25 лева за ползването на тестерче което да поправи натрупаните грешки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моното не е 68 коня. То върви почти по същия начин както карбуратора и няма нищо общо с пълния инжекцион

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Фелицията 1.3MPI не трупа грешки от АГУ, или поне моята!!!Върви и на двата вида горива еднакво добре. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало колата да трупа грешки от АГУ. Това би могло да стане само при неподходящо избрана уредба или от спестени чаркове по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , но ако сравняваш моното с MPI-то на ускорение разликата е невероятно голяма . Карам Felicia 1.3 MPI , а съм корал и моното.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм специалист в тази област, но явно при MPI горивото се дозира по-точно, оттам следва и по-доброто му оползотворяване, което пък явно води до по-голяма пъргавина. Знам ли :oops: По тази моя логика би трябвало освен всичко останало MPI да е и по-икономична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.