Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте


vRS

Recommended Posts

Здравейте всички :D Току що се регистрирах във форума и реших да кажа здрасти както си му е реда :lol: Карам Skoda Fabia 1.4 16v и Skoda Fabia vRS :lol: ще се радвам ако мога да помогна на всички потребители с каквото мога! Поздрави :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега.

С теб ли разменихме няколко думи по ICQто преди време?

Ако си ти, радвам се че все пак си решил да се включиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл :D:D ....имам едно въпрос че:каква е тай фабия Skoda Fabia vRS (интересуваме v преди RS-a)....и как така е 164коня....

 

Здравей :wink: Погледни по-детайлно емблемата на RS! Ще забележиш, че има едно зелено V! А относно моят RS той е 164 коня, защото му е сменен чипа и леко е пипната колата вече е с 400Nm. въртящ момент :D Казаха ми, че ако сменя въздушният филтър, ще кача още :roll: , но в момента разучавам по-подрабно :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм за v-то не съм го заглеждал.....за 164-коня ,и аз така си милех(при турбо колите е лесно да извадиш още 20%)..от София ли си...имам голямото желание да пробвам RS--ката.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм за v-то не съм го заглеждал.....за 164-коня ,и аз така си милех(при турбо колите е лесно да извадиш още 20%)..от София ли си...имам голямото желание да пробвам RS--ката.... :D

 

Как така да я пробваш :roll: Ако искаш може да се дръпнем някой път :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти и от мен. добре дошъл.

 

ако се състезавш с М-пауър пуснете после клипче или поне резултата да кажете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен :) Надявам се като се върна в Бг да се запознаем. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен. Добре си дошъл, пък като гледам и добре си заварил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdrasti i ot mene :) Dobre si se zaredil s Fabii :) po kakva pr4ina sa 2 ? :)

 

По тази, че обожавам моделът Fabia Sedan и мощността на RS, особено след лека намеса :roll: Ако имаше Fabia Sedan RS, сигурно щях да имам една! Пък и RS-a не ми е за ежедневна употреба :idea: Пак е в бокса - гоня 200 коня, но ще видим :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.

 

Предложение: Защо не наминеш към събора в събота или неделя с RS-а да се пробваме на един старт? Аз съм само 100 коня. Пък и по повод повода ще черпиш една бира за придобивките. И по още бира този който падне. :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.

 

Предложение: Защо не наминеш към събора в събота или неделя с RS-а да се пробваме на един старт? Аз съм само 100 коня. Пък и по повод повода ще черпиш една бира за придобивките. И по още бира този който падне. :wink:

 

В бокса е :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.