Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ха честито :)


Mishelle

Recommended Posts

Честити ви нови иконки за темите :) 10х на администратора \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей станало е страшно! Евала на който го е направил, заслужил си е биричката на срещата!

 

Аз само да попитам: как да стане това да не местя постоянно скролера долу като чета темите? Възможно ли е? Сега съм на 800х600 резолюция. Сигурно ми трябва по-голям монитор ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е така. Само ако може наистина да се направи малко по-контрастно зеленото на новите мнения и ще е перфектно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го виждам добре, т.е. незнам защо вие се оплаквате :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва, браво на Lipi и на всички взели участие. Мисля, че ако продължите така с реформите, скоро форум-а ще е много по-як! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно :smt023 са остава и KREDOR-a да може да се ползва, за да не ми се налага да копирам текста от другаде (щото искам да си пиша на Бг!!!) [-o< Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно са остава и KREDOR-a да може да се ползва, за да не ми се налага да копирам текста от другаде (щото искам да си пиша на Бг!!!) Поздрави!

няма да е лошо, подкрепям zloQQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега се сетих още нещо: vRS е пуснал някои хубави неща (гледам хората се кефят, пък и доста мнения са споделени), та мисълта ми е ако някой иска да си принтира нещо, трябва да направи 1-2 действия повече, отколкото ако имаше директно кнопка "print".

не че е кой знае колко наложително де, просто споделям.

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.