Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ако нямаме какво да пишем, а ни се пише...


rsk

Recommended Posts

седя си пред компютъра, чета ви историите (и спамовете по темата :!: ) и си мисля: или не съм за тук, или наистина съм още много "нов" :roll:

нито дядовците ми, нито пък баща ми са имали коли, камо ли Шкоди. В началото на тази година Велко (zloQQ) ми каза, че се продавала една бяла Фелиция комби, била доста добра и понеже търсех кола, отидох да се видя с момчето, което я продаваше. (абе, Велко, ти като някакъв гуру присламчваш разни "неоперени" като мен в средите на шкодарите \:D/ =D> \:D/ ) Първо се повозих.... после я покарах... след около седмица Бялата Дама влезе в живота ми. В началото направо си ме беше шубе да не й повредя нещо, да не я прецакам...тя обаче се оказа доста търпелива дама и постепенно започнахме да се разбираме доста добре. престраших се да гледам на "онези чаркове" под предния капак като на нещо повече от terra incognita. престраших се и за друго - отидох на среща на клуба. хората, с които се запознах, се оказаха много свестни (аре без имена, да няма пропуснати :D ), получих много полезни съвети и помощ (Гена, Господ да те поживи, без тебе още щях да се боря с централното! ) :P та така - постепенно усещам, че ме обзема онази тръпка, която предполагам е позната на всички ви - да си вдигнеш капака или да си отвориш купето и да започнаш да правиш нещо за колата си. Онзи ден имах малко свободно време и слязох пред блока. Не направих нищо особено - просто си изчистих таблото, както аз си знам (работил съм на автомивка) - разглобих каквото можах, почистих, сглобих, напръсках, излъсках... сега е като ново - наслада за душата. и после ми кажете, че не общуваме с колите си :D

ми това е - надявам се и занапред да помагате, та един ден да мога да се наричам и аз ШКОДАР, а не само "возил се в Шкода" :lol::lol::lol:

PS: Поздравления за темата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • rsk

    8

  • PV

    6

  • Mishelle

    4

  • PRR

    3

Най-много писали в темата

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.