Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся Пистолет за компресор


Unicata

Recommended Posts

Темата не е много за тук, но искам да питам, дали сте виждали някъде да продават пистолет с манометър който се връзва към компресор за помпане на гуми, като на някои бензиностанции. Преди някой да е попитал защо не го правя по бензиностанциите ще кажа че зареждам на малка квартална бензиностанция и там няма с какво да си надуеш гумите, а не ми се занимава да спирам на банзиностанции само заради едните гуми, пък и в работата имам компресор и искам да се възползвам максимално от услугите му :-)

ако знаете и каква е цената моля споделете, в магазините където съм питал нямаше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че моя патлак го взех 20 кинта (а може и да се бъркам)

,но показва грешно......ако часовника показва 2,гумата е 3....

провери по бензиностанции,магазини за аксесоари......може и в Метро да има.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Практикер Дружба - 5 накраиника= 70-80лв имаше за боя, за помпане на гуми и другите не ги запомних. Информацията е от вчера!

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 80 кинта се ядва. Явно са качествени, щото за 20 лв. не се учудвам в отклоненията дето дава :) Във връзка с това бих искал да ви попитам - отдавна искам да си взема бутилка с размерите на средно голям пожарогасител за автомобил, която да пълня със сгъстен въздух от компресор. Трябва ми за разни почистващи дейности - карбуратор, компютър и т.н.. Знае ли някой от де мога да закупя такова чудо. Защото Шкоги преди ме съветваше да си купя точно пожарогасител и да го пригодя, ама нещо не ми се нрави много тази идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях до метро /Дружба/ и проверих, за това, което питаш: Комплект от накрайници за /3бр./ компресор, между които манометър за помпане на гуми + дълъг маркуч от тия навитите като на бензиностанция струва 23лв с ддс. Марката е Einhell. Аз имам виброшлайф от тази марка и баца /само двата блокира ама аз го оправям/.

 

Аз си взех от метро Български антифриз Мотох концентрат -60гр. за 12лв с ддс 5л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.