Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВАЖНО!!! - Клип на Шкода Клуб Бг


Хашек

Recommended Posts

С количеството събран видео и снимков материал от съборите през 2005 година, предлагам да се направи клип на Шкода Клуб Бг`2005, като в тази връзка умолявам всички колеги, които имат възможност и умения да обработва видео, да обединят усилията си в това начинание. За целта ще бъдат предоставени касети от аналогови и цифрови камери, видеофайлове от цифрови фотоапарати. Също така моля всеки, който има подобен материал да го предостави за клипа.

 

Очаквам вашите предложенията.

 

Поздрави / Хашек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    10

  • Хашек

    6

  • Krankenstein

    5

  • maniaka_89

    3

Най-много писали в темата

Идеята е супер яка, но за съжаление не мога да помогна :oops:

Ама ако към на клипа се сложи някоя надъхваща музика като след време се сдобием с DVD player в шкодите ще го въртим много :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти,че по съборите съм нямал техника ,за да направя някое друго филмче...

но пък мога да помогна с гледането :lol: :mrgreen:

 

идеята е гот......ама дано да се осъществи скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, добра идея. Аз имам видео материал от събора в Копривщица. Обработен е и е качен на DVD. Справям се добре с обработката на видео. Бих могъл да помогна. Дори бих предложил аз да направя това Шкода видео 2005, но от вас зависи:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз мога да се заема с тази задача, понеже работя точно това. По-точно със звукозапис се занимавам, но правим и видеомонтаж и тираж и т.н.:) Само ще трябва да се уговорим за някаква среща като съберете всичкия материал:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Колеги,супер яка е идеята за направата на клипчето.СУпер яко ще стане,ако трябва и аз да помогна с нещо по видеоразпространението,обаждаите се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да предложа музика, ама първо мисля да гледам материалите (колкот може повече от тях де) за да видим муден ли ще е клип-а или забързан, ако е забързан мога веднага да скоча с топли оферти за озвучаване, пък ако е бавен... абе пак имам идеи :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да предложа музика, ама първо мисля да гледам материалите (колкот може повече от тях де) за да видим муден ли ще е клип-а или забързан, ако е забързан мога веднага да скоча с топли оферти за озвучаване, пък ако е бавен... абе пак имам идеи :lol::lol::lol:

 

И аз мога да помогна в тая част - важно е според мен да е чешка музиката. За муден кУип имам мр-3-ци на Карел Гот, за забързан - Титаник (чешки метал, подобен на Мейдън) :mrgreen: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама и рев на мотори да има!

метъл на чешки... баси, сигурно е яко. аз наскоро слушах рап на полски - голям кеф, както не съм мноо фен на рап. те просто като си говорят звучи римувано, пък рапа им беше :impact:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не знам мойто виждане за забързан клип са песни от сорта на

Yamino ft Safri duo - Fly with me

Orion ft Caithlin - You and me

DJ Kosmonova - Take me away

и т.н. 100% нищо не ви говорят обаче са много надъхващи. Естествено, че е важно да се харесват на всички - за тва може да пуснем анкета или нещо от сорта :roll: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на времето имаше едни метъли чехи, дето бяха взели награда за дебют на 2003-та. Много бърз и уникален метъл. Ако ги изровя къде са ми *.mp3-тата ще ги постна да ги чуете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не крия любовта си към тежката музика, но мисля че я почваме тая тема от краката за главата.

 

Стъпка 1. Давайте оттук нататък всеки да казва с какво разполага.

Стъпка 2. Всичко това трябва да се събере и предаде на колегата, който ще прави видеото. Заедно с това трябва да се разбере сумата, с която трябва да подпомогнем въпросния колега - било то консумативи, било то труд и т.н.

Стъпка 3. Демо версии, опити-неопити, монтажи и т.н.

Стъпка 4. - Аудио - можем да направим анкета с предложените саунд-траци

Стъпка 5. - Да се съберем май 2006 в Копривщица например и да резнем лентата на клипа.

 

Ей това е.

 

До утре най-късно ще направя списък с всичко, с което разполагаме варненци, включително къси клипчета по нелегални гонки, пергели и други мурафети.

 

Дано да стане, че и ние да покажем на чехите, че не сме от гората паднали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се поизчака малко до падането на първия стабилен сняг, тука в София може да се събереме на паркинга на Панчарево и да поснимаме малко въртене в снега - малко е "детска радост" ама на мен ми звучи готино! А може и това да е във второто издание на Шкода Video!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като видео мат'рял разполагам само с няколко "змейки" на Паненка от специалните етапи на рали Нептун'05, ако решите че са достойни за продукцията, давам ги! :)

 

P.S. Предлагам да направим пак един пърформънс на пистата в Сапарева Баня, ама тоя път никакви тинейджърки зад волана! :lol: Някой ако знае по-близо до Сф подобно място, да казва... аз се сещам за паркинга на Битака, в делнични дни май е празен и съм виждал там да се развяват разни скейт-сърфисти..., може и на Божурище, верно има 2 лв. вход, ама поне е близо и има мегдан за сек'ви извращения с МПС-тата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, баси, моя Лудек го нема на нито 1 събор, респективно на нито 1 клип :cry: . Имам тука едни 6-7 нощни клипчета на Лудек дето чичо Косьо ги е праел - щи ги дам на CD да ги прегледаш да кажеш ако става неква част от тях :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз не знам какво да напиша по темата :roll:

Много ми се ще да участвам в направата на клипа по някакъв начин, АМА /ей това не исках хич да го пиша/, няма да мога ... :evil:

Ако ще правя нещо, трябва да му посветя цялото си време и енергия. А пък в момента това е невъзможно :oops:

Клипче с Матичек нямам. Преди месец-два кака ви Какаду отиде да снима едно нещо и взе, че изгуби камерата. Абе, кукувица! Сега карам само на фотоапарат. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да направим пак един пърформънс на пистата в Сапарева Баня, ама тоя път никакви тинейджърки зад волана! :lol: Някой ако знае по-близо до Сф подобно място, да казва... аз се сещам за паркинга на Битака, в делнични дни май е празен и съм виждал там да се развяват разни скейт-сърфисти..., може и на Божурище, верно има 2 лв. вход, ама поне е близо и има мегдан за сек'ви извращения с МПС-тата ;)

 

Сапарева Баня си е супер......иначе свободен паркинг или права се сещам 2 .....пред зедиденция Бояна (за правата говоря ) или за паркинга пред лифтената станция в Симеоново.....

 

ПС:Мите Божурище не бачка -зимна пауза ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

доколкото разбрах идеята на Хашек е да съберем всичко което е готово и налично като материал, а не сега тепърва да се втурваме да снимаме.

Аз разполагам с едно ротационно клипче от събора в Копривщица и разни други клипчета които ще ги предоставя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен се получи много голямо отклонение от темата, т.е. нищо не правим :(

Относно музиката - мисля, че не е важно кой какво слуша като стил, а да се подбере подходящ саунд според това, което се вижда на екрана. Аз също от време на време понаслушвам Рамщайн например, ама смятам, че клипчето на Лада клуб БГ е с по-подходящ саунд (имаше тука някъде линк към него).

Давайте да се организираме:

1. Кой освен мен предлага да прави клипа и съответно да изберем човека.

2. За разни preview-та мисля няма смисъл - това е първия, но не последния клип. Ако на някой не му допадне, следващия филм ще го работи друг.

3. Избираме саунда, ма не е задължително да е чешки.

4. Организираме нещата така, че видеоматериалите да пристигната при човека, дет ша ги работи.

5. Чакаме видеото да стане готово.

6. Размножаваме го и го гледаме с кеф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук напълно подкрепям Mishelle по-всички точки - особено по третата. :D Няма нужда да се престараваме чак толкова с музиката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласен с Мишел!

 

Единственото, което моля да имате предвид, е да няма кадри по-дълги от 5-6 секунди, тоест бързо да се сменят темите и да няма отегчаващи моменти, защото клипа на Лада клуб е много еднообразен, да не говорим, че е снимана само една кола, колкото и хубава да е... (Надявам се да не засегна момчетата-жигулисти)

 

От мен:

1. януари 2005 - нелегални гонки Шумен - Хашек на старт с Опел Кадет Е, Опел Кадет Д, Рено 5, отиване до Шумен с други Шкоди, и връщане от Шумен. Правен на JVC VHS, има и снимков материал.

2. Копривщица 2005 - снимков материал и къси клипове с Ладата на Алекс. Правени са с цифров фотоапарат SONI.

3. Ал. Стамболийски - час и половина филм - правен на miniDV, снимки.

4. Шкорпиловци - 30мин. филм - също правен на miniDV

5. Сборно - къси клипчета от Варна (нелегални гонки и разни други мурафети)

 

Давайте да решаваме кой ще го прави, т.к. аз скоро пак ще пътувам до София - да мога да предам матряла.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.