Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВАЖНО!!! - Клип на Шкода Клуб Бг


Хашек

Recommended Posts

Това се снимките които съм събрал след събора в Копривщица има и 3 клипчета на Хашек ако вършат работа ползвайте ги :)

http://212.91.171.194/skoda_Subor/Skoda_sub.rar

само да си кажа че са към 95 MB :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    10

  • Хашек

    6

  • Krankenstein

    5

  • maniaka_89

    3

Най-много писали в темата

  • 1 месец по-късно...

колеги предлагам да помогна

Организирайте се - един да събере материалите и да ми ги пратите

оттам нататък - работа работа

 

http://195.230.14.14/LKB/lkb2004.avi - Сезон 2004

 

http://195.230.14.14/LKB/LCB2005_720x480_highQ.avi - сезон 2005

 

http://195.230.14.14/AE86/sapareva.avi - Сапарева баня DAY

 

http://195.230.14.14/meet/Kaloianovo/kaloianovo3.avi - TRACK DAY 1

http://195.230.14.14/1700/movie/kaloianovo2.avi - TRACK DAY 2

http://195.230.14.14/meet/Kaloianovo/mo ... ianovo.avi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Абе момчета гледам че нещо замръкна клипчето... аз имам едно клипче към 30сек ама е без звук и колата не се движи ами е на паркинга... то тя и няма как да се задвижи де ама ако ви трябва казваите прешам го веднага ако прецените че върши работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХА колата си е шкода нямах впредвид моята да снимам ми някои друг с по хубава и в движение шкода иначе това си е фотоапарат какъв звук искаш да вади! А това беше предложението ми... ако може да свърши работа казваите макар че то вече трябва да се мисли за шкода клип 2006!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така какъв звук - повечето фотоапарати дето правят и клипчета записват и звука :) А твоя що не може, ти ще кажеш :)

А относно правенето на Шкода клип - значи аз бях споменал, че имам филмов материал от целия път до събора в Копривщица, включително и пиш-паузата. От самия събор имам само начални кадри от пристигането. Имам и кадри от края на събора, т.е. от следващия ден, когато си тръгвах и се отбих да кажа чао на колегите от Варна. High Octane разполага с някои кадри от сбирка в София. Моя филм отдавна съм го направил на DVD. Не ми пречи обаче да го обърна обратно в mpeg, да прибавя кадрите на High Octane и всички други предоставени и да сглобя от всички един цял клип. На Rapid файла не се тегли, дава грешка. На Krankenstein пробвах и дръпнах първия и втория файл, ама при всички кодеци дето съм набил на машината нито един от двата клипа не тръгва, т.е. ни виждам как да ги използвам. High Octane също се опита да ги подкара, но без успех...

Ако някой има клипове от Шкода събори, Шкода гонки и т.н. да пусне един линк тук и да ги дърпам. Само ще помоля да са с прилично качество, че иначе няма да се получи добре.

До Alex_Matrix - приятелю, проблема ни не е в обработката, а в събирането на материал. Както виждаш сме "сговорна дружина" и организацията ни е по .... лед - всеки се пързаля в различна посока :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Rapid файла не се тегли, дава грешка. На Krankenstein пробвах и дръпнах първия и втория файл, ама при всички кодеци дето съм набил на машината нито един от двата клипа не тръгва, т.е. ни виждам как да ги използвам. High Octane също се опита да ги подкара, но без успех...

Mисля, че повредата е в твоя "телевизор", при мен няма проблеми с кодеците и тегленето :lol: Проблема е, че не съм на ТИ с видеообработката... както и да е, ако сериозно си решил да се заемеш аз мога да ти дам моите на диск барабар с кодеците, Йосиф и Петър също предполагам, нали сме все отбор столичани... виж с варненските ще е по-сложно, но Миро може да ги събере на 1 ЦД и да ги прати или направо да ги донесе като идва към Софето следващия път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече писах, ако се събере достатъчно материал съм готов да се заема със сглобяването му. DVD-то, което съм си направил лесно мога да го разпространя, но не вярвам то да предизвика интерес у някого, защото не съдържа гонки, майтапи и т.н.

За файла на Rapid - след кликване ми излиза надпис Object not found. Явно някога е бил качен някъде, но сега е преместен или изтрит, т.е. "телевизора" ми работи :).

За твоите клипчета - теглят се, но не ги подкарвам. Как се казва кодека дето използваш? Помолих High Octane да ги дръпне и пробва - при него също не тръгват. Има ли някой, дето да ги е изтегли и да му вървят? Да не си трайка :) Защото аз от 2 години ползвам K-lite codeck pack и до сега нищо не ми се е опирало.

Предлагам, ако има интерес, да направим една софииска сбирка и да съберем всичкото видео, с което разполагаме. Ако има полезни и качествени материали, ще намеря начин, ако Миро желае, да получа и варненските материали.

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, Юли и аз сега виждам, че линка на Пешо нещо не бачка... колкото до кодеците друг момент е, че може клиповете да не са се ъплоуднали както трябва. Сега като пробвах и при мен не тръгват, явно са се прецакали нещо, остава да ти ги дам на диск...

 

П.С. Дай предложение за дата на срещата, за да съберем от останалите материали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото до кодеците друг момент е, че може клиповете да не са се ъплоуднали както трябва. Сега като пробвах и при мен не тръгват

 

При мен тръгват.

http://www.princessleia.com/MPlayer.php :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прави сте няма ги там материалите

сега съм ги качил на :

http://212.91.171.194/Skoda_sub.rar

Понеже ми е малко мястото се надявам до 1 меец да не съм ги изтрил

Това са клипчета не знам от кои правени но ги теглих от някъде :)

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегля в момента файла и после ще го прегледам.

MPlayer ми е любимия медиен плейър, но за линукс :) Не мисля да го инсталвам на Windows само заради едните клипове. Освен това няма гаранция, че след като ги чета с MPlayer, после ще мога да ги работя примерно с Premiere, Sony DVD architect и т.н.

За срещата - каквато и дата да изберете - там съм, ще пусна запитване в раздела Срещи.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах клипчетата, интересни са, ама ме притеснява ниската резолюция на видеото. Дано има и по качествени материали, че иначе май няма да стане добре :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тея филмчета, май Хашек ги беше дал ( ако не бъркам ) и май ги имаше някъде в по-добър вид. Ако са негови, да не ги крие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ги крия, бе колега, при положение, че аз предложих това начинание. Проблемът е, че засега нямам път към София, дори последният път едва не ви вързах тенекия като не можах да дойда. Клипове и снимки имам доста, но няма подходящ високоскоростен фрий-сървър където да ги кача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, не се засягай бре. Човека просто се майтапи :) А че ти си предложил начинанието за Шкода клип никой не го оспорва. Напротив, както виждаш се опитвам да поразмърдам малко колегите именно заради добрата ти идея :) Само дано не е напразно... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клип ще направим - това е ясно, въпросът е кога :mrgreen:

 

Имам 1.4GB филми от Стамболийски и Шкорпиловци - как да ги кача в нета???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек, това не беше сериозно, не се засягай ;) знам, че именно ти го предложи това и уважавам креативното ти мислене. За материала разбирам, че имаш доста, а също така и за пречката за събирането, ама все ще се измисли нещо по въпроса, така, че да включиме много и разнообразни кадри. За срещата на софиянци - ако искате може да се видиме следващия уикенд 14-15-ти :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клип ще направим - това е ясно, въпросът е кога :mrgreen:

 

Имам 1.4GB филми от Стамболийски и Шкорпиловци - как да ги кача в нета???

 

Добре де Хашек неможе ли примерно да ги качиш в датата или някаде вапреки че ще стане много бавно все пак Mishelle ще се сдобие с тях :mrgreen: Или пак по някой друг човек дето има път до софия :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант е с куриерска фирма. Трябва да проверя колко кинти ще искат, т.е. дали си заслужава и ще поема аз разноските. Като имам отговор ще пиша тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте адрес за получаване на пратката - аз ще я изпратя за моя сметка - не е проблем. Или към края на месеца, когато ми се пише път към Сф ще ги донеса.

 

Но клип трябва да направим! Задължително е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.