Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Привет Шкодари!


dimalex

Recommended Posts

Привет Шкодари!

 

От известно време чета форума, а от скоро имам причина да се включа по-активно в него. Причината е червена Фабия комби, дизел.

 

Мисля, че усещам вече чувството да си "Шкодар", а и вие ми помагате още повече. Не е по наследство, но затова пък от 6-7 години симпатизирам на Шкода. Наскоро успях да реализирам мечтата да имам Шкода и искам да го споделя с вас.

 

Съвети още не мога да давам, но пък обещавам да чета внимателно

:lol:

 

Поздрави

dimalex

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито пожелавам ти нужни обороти, титанови биели и турбо компресори(вече имаш един :D ) безаварийни километри и ...... това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита колица и добре дошъл при нас... :lol:

 

corropt: някой май е гледал "Бързи и Яростни" :lol:;);) :mrgreen: :mrgreen: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията.

 

Ми колицата е супер, много и се кефя и много я внимавам. Старая се да я опозная по-добре, за да се слушаме взаимно. Освен турбината си има ABS и надлъжни рейки на покрива. Още няма много за разказване, но обещавам да споделям своевременно. Надявам се да са хубви неща.

 

Аз съм от В. Търново, но живея в София. По професия настъпвам мотики :P, марак вече да имам по-малко цицини - твърда глава.

 

Ще се радвам да споделяме шкодоментите във форума.

 

Много приятни и безаварийни километри и на вас!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.