Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги, помагайте !!!


Хашек

Recommended Posts

Търся човек в Прага, който може да вземе една част от съответния адрес, (като преди това му пратя парите по Уестърн Юнион примерно) и да я достави до Бг - по автобус, или ако някой пътува от Прага за Бг.

 

Умолявам всички колеги, които могат да помогнат чрез свои приятели или роднини, да проучат тази възможност и да я споделят с мен.

 

P.S. Частта е разпределителен вал за 136 - 3кг. максимум.

 

Мерси предварително.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро,няма ли начин да говориш директно с някой шофьор на автобус който пътува от Варна за Прага и срещу съответната "почерпка" да я свърши тая работа,те обикновено имат по някоя нощувка там и според желанието на конкретния може да се получи.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай ми, проверил съм този вариант - не става, защото трябва да му дам парите на него, той в Прага да се разплати с човека, да прибере частта и да я докара обратно - с 3-ма шофьори съм говорил, но не са съгласни.

 

Затова и пиша тук.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mиро, съжалявам друже, ама и аз вече не мога да помогна - моят комшия, дето пътуваше до Прага през пролетта и лятото (и ми донесе ония книжки:)) сега се е хванал тука да бачка на трудов договор и не планира скоро пътуване натам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.