Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Специални благодарности на BOZZZI!


Verdered

Recommended Posts

Приятели,

колегата BOZZZI, направи забележителн жест към мен и Хашек, като задели много от ценното си време, "избягвайки" дори от работа, за да ни разведе по интересни шкодаджийски места.

 

Благодарим, BOZZZI! Жив и здрав да си и г-ца Шкодичкова да се движи безаварийно!

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOZZZI ние си го знем, че е сериозен! Няма как да не е! Така требе да е - да си помагаме, както можем. То нали това е целта на клуба - взаимопомощ...ама без да забравяме и взаимопиенето де ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно заставам зад мнението на Verdered и също лично благодаря на Боци за всичко, което направи за нас през кратката ни визита в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми беше приятно да видя, че няколко Шкоди ще бъдат стегнати и накипрени. Тоя Жоро просто ни събра очите...

 

Момчета, и аз благодаря за приятното изкарване и винаги сте добре дошли в София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.