Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за някоя от следващите срещи


rsk

Recommended Posts

Наред с всички глупости, ми възникана и една идея за някоя от следващите срещи - можем да си поканим гост! Например някой от старите бг пилоти, състезавали се със Skoda. Не знам точно кой от тях би ни се вързал, ама така може да вдигнем малко реномето, а?

Може и автора на повечето бг издания за Skoda да се опитаме да поканим. Той е Емануил Суванджиев, някой познава ли го? Навремето е писал във вестник "Авто мото свят", посещавал е заводите на Skoda при представянето на всеки нов модел и т.н, и т.н.

Всъщност малко странно би се получило - събираме се и някой ни разкава случки като даскал на ученици... Не знам как може да стане по - така. Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рск аз те подкрепям твоята идея.Наистина е много оригинално замислена и смятам че ще стане много яко ако се осъществи това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.