Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

roomster идва...


rsk

Recommended Posts

Баси, мяза ми на катафалка с тия панорамни джамове отстрани, само перденцата липсват :evil: 100% ще влезе в оная твоита книжка в раздел най-грозни коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз смятам, че трябва да имаш голямо самочуствие за да пуснеш толкова авангарден автомобил, малко компании си го позволяват - шкода си изгради/възвърна много добрата репутация за това е готова да пуска такива модели. Поздравявам ги за това !

Модела можеби трябва да го видим на живо... по снимки може да създава грешно впечтление.

Струва ми се че румстъра ще се конкурира с пежо 1007 но според мен ще е много пъти по добро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен дизайна си е като на КАНУ С ДВИГАТЕЛ /нищо лично към феновете на модела/...и нещо не забелязвам нищо новатоско в модела...ако се съпостави с други автомобили от същия клас.....вие какво мислите колеги???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледал техническите характеристики , но на външен вид не ми допада ... по - добре да не я показват пред хора :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен дизайна си е като на КАНУ С ДВИГАТЕЛ /нищо лично към феновете на модела/...и нещо не забелязвам нищо новатоско в модела...ако се съпостави с други автомобили от същия клас.....вие какво мислите колеги???

 

Новости:

Стъклен покрив

Стклен заден капак

2050429.007.1L.jpg

 

Специфично отваряне на задните врати

Предните седалки се обръщат назад - обърни внимание на горната снимка - тя показва автомобила все едно си седнал на задните седалки

Коланите излизат от седалките.

2050429.007.Mini10L.jpg

Практичен интериор:

Мястото отзад е съозмеримо според мен със Майбах или удължена S-Klasse.

По разкази на очевидци отзад могат да се поберат 2 велосипеда.

Местене на задните седалки

 

2050429.007.Mini11L.jpg

 

Иновативни материали

Интересен интериор

... Виж горните снимки - материалите на пода, седалките, панелите на вратите.. Въобще не споменаваме какво има в тази централна конзола - телевизори , система за забавление, специално осветление

 

Много нестандартен екстериор (предница, предно стъкло, фарове, задница)

roomster1.jpg

 

 

 

SkodaRoomster1.jpg

 

 

Атрактивно-спортно-агресивен вид

Форма на предните врати и стъклата им.

302.jpg

 

“Roomster” е изграден на изцяло нова платформа, която досега не е използвана от нито един модел на “Фолксваген Груп”

 

 

... Това се сещам на първо четене - това е при изключително оскъдната информация която имза за този модел, предполага, че ще има още много много новости...

Айде сега за ръчичка да ми видим колко модела автомобили с толкова новости ще ми покажеш :D - особено пък в този клас :D

 

ПП за Дизайна - това е въпрос на личен вкус затова не го коментирам. Факт е обаче, че този модел навсякъде където е бил показван на правил изключително впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад ми мяза много на Рено Кенго. Каквото и да си гожорим относно цялостен външен вид въобще не ми харесва чак катафалка не бих казал но линеика....

Едиствената положителна мисъл ме навежда виждаики въртящите се предни седалки. Какво яко каре белот може да стане вътре......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интериора е много иновативен. Това ми харесва. Предницата също е много яка, лошо гледа Роомстърчето :D

Само задницата ми е много грозна :? Емблемата е грозна :x Ама като го видя на живо тогава ще е по важно впечатлението :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За баничарката и линейката донякъде съм съгласен, но това не е непременно нещо лошо :) Например на мен новата S-Klasse ми прилича на Ford Mondeo след фейс-лифта :mrgreen: - ама можем ли да ги сравняваме??? Екстериора е на автомобил от бъдещето .... ще ти хареса след 2 до 20 години ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно - какъв е-мейл получих вчера от Skoda-auto.com:

 

We change the dreams in the reality

 

Look here, you should stay tonight on the web and especially on our internet pages! Believe us, that it pays to stay up a little bit longer today, if you stay till midnight, we have a surprise for you.

 

With first seconds of tomorrow morning you will be able to see the first two official photos of the new model ©koda Roomster. Be the first, who will get to know the newest arrival in the family of ©koda cars.

24. 1. 2006

 

 

First official photos of new ©koda Roomster

 

http://www.skoda-auto.com/global/showroom/roomster/

 

Махна ли са май най хубавото от концепта :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минала е покрай А класата и са е спряла на гадните Хюндаи дет сега са модерни за таксита ... пфууу баничарка с тез различни нива на задните прозорци и предния :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.