Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Весело посрещане!


BOZZZI

Recommended Posts

Скъпи колеги и приятели,

 

Реших да пусна една отделна темичка, с която да отпочна пожеланията за Нова година. За здравето, секса, кинтите и щастието - със сигурност трябва да започна. И освен това:

 

Нека през следващата година Шкодите ви не спират нито за момент извънредно!

 

Нека ви отведат на най-желаните места!

 

Дано никога не ви се налага да купувате нови тенекии (освен ако не са поръждясали, де!)

 

Радвайте се на всичко и всички - дори на онези, които се опитват да ви ядосат - толкова е хубаво да знаете, че те се нерват, а вие - не!

 

Пожелайте си най-хубавите и желани неща в неограничени количества, за да ви дойдат достатъчно:)

 

Въобще - който пие - пее, а който пее - зло не мисли!

 

Ние с Миленка днес отлитаме към Словакия и в Братислава се надяваме да ни чака една Фабия, с която да стигнем благополучно до Татрите. Като се върнем - ще пусна една камара снимки!

 

Много Весело Посрещане!

 

Боян и Миленка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бон воаяж, Бояне и весело посрещане! Предай от мен много поздрави на родината на 110R и 130 Rapid! ;) Aко случайно минаваш през Kvasiny, да знаеш, че там им е бил завода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOZZZI

мерси за пожеланията...да ти се връщат

приятно пътуване и весело изкарване....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен весело изкарване в новогодишната нощ, здраве и щастие и дано новата година да е по-добра от старата! Наздраве!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм най-стария от всички в клуба,но ми се ще от моите уста да влезнат в Божии уши пожеланията ми към всички, които обичат автомобилите с марка Шкода!

Момчета, от здраве да не се оттървете! Да са здрави и колиците ви! Комбинацията от двете неща води до весели дни, безгрижни и безаварийни пътувания и разбира се до удоволствието да управляваш Шкода!

Нека и през 2006-та бъдете грижовни към колиците си и приятели един към друг,както до сега!

Весело изпращане на 2005-та и още по-весело посрещане на 2006-та година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol: Veselo posre6ane na NOVATA GODINA I OT MEN-dano ni donese o6e pove4e radost,zdrave i 6astie ot predhodnata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.