Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заявки за календар 2006


Krankenstein

Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    8

  • Хашек

    5

  • Favorit

    4

  • BlackPearl

    3

Най-много писали в темата

Митак, варненските календари ги обедини в една пратка - еконт с наложен платеж:

 

Мирослав Славов

ул. Дрин 31, вх. А, ап. 48

9000 Варна

 

Липи и Сюпърб, Куод, ако не възразявате, ще можете да си ги получите веднага щом дойдат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма никакъв проблем Миро :D

 

А между другото, проекта готов ли е, който го прави може ли да пусне някоя снимка :D И колко пари горе долу ще излезе бройката? Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липи и Сюпърб, Куод, ако не възразявате, ще можете да си ги получите веднага щом дойдат.

ok

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма никакъв проблем Миро :D

 

А между другото, проекта готов ли е, който го прави може ли да пусне някоя снимка :D И колко пари горе долу ще излезе бройката? Поздрави

 

виж тук:

http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=917&postdays=0&postorder=asc&start=60

има някой малки промени в снимките, ще вкарам и 1-2 от тия, дето ми пратиха Еура тек, но като цяло проекта си остава този, цената също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма никакъв проблем Миро :D

 

А между другото, проекта готов ли е, който го прави може ли да пусне някоя снимка :D И колко пари горе долу ще излезе бройката? Поздрави

 

виж тук:

http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=917&postdays=0&postorder=asc&start=60

има някой малки промени в снимките, ще вкарам и 1-2 от тия, дето ми пратиха Еура тек, но като цяло проекта си остава този, цената също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма никакъв проблем Миро :D

 

А между другото, проекта готов ли е, който го прави може ли да пусне някоя снимка :D И колко пари горе долу ще излезе бройката? Поздрави

 

виж тук:

http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=917&postdays=0&postorder=asc&start=60

има някой малки промени в снимките, ще вкарам и 1-2 от тия, дето ми пратиха Еура тек, но като цяло проекта си остава този, цената също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) светлината се задава за понеделник или най-късно вторник да излезе от печат. Надявах се да го направят до този петък, че в момента нямали много работа, но уви...

Към колегите от Пловдив - има ли някой навит да поеме ролята, която Хашек ще играе за Варна, т. е. аз да му изпратя календарите (7 бр. преброих до тук за региона, поправете ме ако греша), а другите колеги да си ги получат от него и накрая да ми изпрати общо събраните пари със запис?

 

P.S имаше тук предложение за закръгляване на цената на 6 лв. За заявените бройки извън София наистина ще се наложи малко по-висока цена от 5.50 заради транспортните разходи (още не знам точно колко ще искат куриерските фирми, май зависи от теглото и обема на колета). Специално за Пловдив мисля да се обадя на един познат шкода-фен, локомотивен машинист, ако има в близките дни курс към София да го използвам, но все пак редно ще е да му подарим един календар на човека за услугата;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,няма никви проблеми,както каза Дончо,ще го обсъдим и ще ти пишем.

А може да ги пратиш по speedy на наша сметка......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, в края на следващата седмица сме в София с Ясен и Крум, тъй че транспортните проблеми отпадат - аз ще ги взема директно и веднага ще платя съответния брой календари, които вземам за Варна и Добрич.

 

Ако има още някой за календари от СИБг да се обажда до четвъртък 09/02/2006

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за София, както казах във вторник най-късно ще взема календарите от печатницата, така че от сряда нататък във всеки избран момент може да направим една среща, за да ги получите... за времето и мястото очаквам предложенията ви. Mожем да я комбиниране с идването на Хашек на 10-ти, но не е задължително да чакаме чак дотогава де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с вас нещата са ясни, а за мен ще може ли да пуснете едно календарче с наложен платеж по куриер? Май никой друг от Русе няма... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко, давай адреса и ще уредим нещо... всъщност и RSK е от Русе, но в момента е във Варна, та може и оттам да направим някаква връзка чрез транспорта на Хашек... стига и Роската да планира скоро ходене по родните места

 

P.S, сори, сега виждам че си го дал по-горе адреса, ако не стане чрез Росен ще ти го пратя по куриер, но се опасявам да не ти излезе повече от двойна цената, понеже е само 1 бройка а си и доста далеч...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PLS,ako ne e kusno i ima vuzmojnost dobavete kum dostavkata za Hasek(Varna) o6e dva broq!

 

колега, последно за теб колко да пратя по Хашек, първо си писал един, после още 2, тогава общо 3 ли да разбирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за София, както казах във вторник най-късно ще взема календарите от печатницата, така че от сряда нататък във всеки избран момент може да направим една среща, за да ги получите... за времето и мястото очаквам предложенията ви. Mожем да я комбиниране с идването на Хашек на 10-ти, но не е задължително да чакаме чак дотогава де

 

Ми аз предлагам да направим една тема в срещи и там да се разберем кога и каде :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.