Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заявки за календар 2006


Krankenstein

Recommended Posts

споко, давай адреса и ще уредим нещо... всъщност и RSK е от Русе, но в момента е във Варна, та може и оттам да направим някаква връзка чрез транспорта на Хашек... стига и Роската да планира скоро ходене по родните места

 

P.S, сори, сега виждам че си го дал по-горе адреса, ако не стане чрез Росен ще ти го пратя по куриер, но се опасявам да не ти излезе повече от двойна цената, понеже е само 1 бройка а си и доста далеч...

Да с RSK се познаваме, но понеже е в Варна не го броих :D Ами ако не стане чрез него и нямам път към София скоро ще трябва да стане с наложен платеж колкото и скъпо да излезе... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    8

  • Хашек

    5

  • Favorit

    4

  • BlackPearl

    3

Най-много писали в темата

Снощи си получих календарите - благодарности на Крум, Миро и Ясен!

 

Искам само да кажа едно голямо Евала на Митака (Krankenstein) и на всички които са работили по календара и по задачата той да стане реалност :!: Супер е календара, много ми харесва! Клуба ни се нуждае от колкото се може повече такива инициативни хора!

 

=D> =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) е значи и аз скоро да очаквам моя! :) Само трябва да доида от Варна да си го взема!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз като Redline__ - доволен

:smt041

Щом RSK е доволен (в него е мойто календарче) значи и аз съм доволен :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към горните мнения, също така приканвам колегите от Варна и района, които са поръчали календари да минат през сервиза "Шкода" на ул. Карамфил 25 при Ясен и Крум, за да си ги получат.

 

Кранке, сигурно ще трябват още бройки, но като се изчерпат наличните ще ти драсна. Поздрави и още веднъж поздравления.!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа - Митко - Благодарности и от мен за труда и отделеното време. Надявам се и аз да се докопам до календара скоро :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа - Митко - Благодарности и от мен за труда и отделеното време. Надявам се и аз да се докопам до календара скоро :) Поздрави!

 

Сестра ти ще се докопа, за тебе не знам 8 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към горните мнения, също така приканвам колегите от Варна и района, които са поръчали календари да минат през сервиза "Шкода" на ул. Карамфил 25 при Ясен и Крум, за да си ги получат.

 

Кранке, сигурно ще трябват още бройки, но като се изчерпат наличните ще ти драсна. Поздрави и още веднъж поздравления.!!!

 

Predi nqkolko 4asa bqh na poso4eniq adres da si vzema pora4kata, kalendari nqma, koito si vzel da mu e 4estit, ostanalite kato men... da sa jivi i zdravi!

 

p.s. Za6to ne vijdam kredor tuk???????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както винаги става - апетитът идва с яденето! От София взех повече от заявените календари и въпреки всичко свършиха.

 

Кранке, моля те прати ми още 10 бройки по някой, който пътува за Варна, че и от Еуратек Варна ми изядоха главата за тях... :mrgreen:

 

Има и друг вариант - нашият "пощальон" Митко-машинистът може да направи доставката. Като идва към София ще му кажа да ти звънне. Става ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нама проблем Миро, още 10-тина бройки за теб все ще е намерят... интересна е тази реакция на Еуратек-Варна, тук в Сф. им подарих 1 бр. заради снимките, но не се впечатлиха особено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.