Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дрехи и аксесоари на Skoda???


BlackPearl

Recommended Posts

Колеги,защо никъде не мога да намеря някои артикул на Шкода.Ходих в Добрич в Еуратек,казаха че нямат-там пича(тои приятел)има страшна WRC шапка(бутикова била от Чехия),а каталог-НЯМА :cry: .Защо Пинджелите и Ситроените да имат каталог с облекла а Шкода не(Става дума за Пежо).За Баварките и други там от големите класове не говоря дето цените им са европейски.Та какво им пречи купуват бели тениски и ги щамповат,или бродират на тях или......

P.S:Ако някой знае откуде мога да си взема някои артикул-нека да ми каже,6е му бъда благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България можеш да намериш само ментаци, за оригинални ( по каталог и тн. ) забрави. Не веднъж съм виждал часовници, фланелки и други артикули в чешкия официален сайт (сега не знам дали още ги има, не съм проверявал) и след това съм ходил до представителствата в София с надежда да си намеря каквото и да е, но без успех :x От там ми отговарят :

- Ми то собственика на фирмата не се занимава с тея работи...

или нещо от рода. Разбираш за какво говоря...

 

Едни фланелки да не можеш да си вземеш на любимата марка от официалния вносител :?

 

Иначе преди около 2 години на Приморско пък и по цялото южно крайбрежие виждах по сергиите шапки Шкода WRC ( кожени при това ), за около 12 лв. Ама се сещаш каква е изработката за таз цена...

 

Абе твоя познат да не си е взел от тези кепета и да те будалка, че е бутикова от Чехия ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry kirilica,nqmam!A edva li 6e me budalka,az pitah Ivan Ivanov(predstavitelq na Ford i Skoda) i toi taka mi kaza,a puk s nego sme mn-dobri poznati.Az sega imam poznati det u4at v Nica i v Triar(Germany-min godina ot tam trugnalo ralito) i sum gi instruktiral ako ima ne6o na Skoda da vzemat vednaga.A ina4e za mentacite si absolutno prav.To mai nai-nakraq 6e si vzema bqla teniska i 6e si q 6ampovam,ili ne6o ot sorta.Drug variant prosto nqma mai,mai?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fabia vRS какво ще кажеш, да ми дадеш тая монета за мостра, ако намеря някой да ми направи емблема за колата като тази паричка? Направо ми останаха очите в това L&K - даже вече си представям колата с новата емблема... Само се чудя къде ще мога да намеря някой, който да ми я направи...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Тука има яки шапки, тениски, ключодържатели, пуловери дори фенерчета :mrgreen: . Ако не друго поне да разгледаш. Пък и те май не са толкова скъпи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука има яки шапки, тениски, ключодържатели, пуловери дори фенерчета :mrgreen: . Ако не друго поне да разгледаш. Пък и те май не са толкова скъпи...

http://shop.skoda-auto.de/cgi-bin/SkodaShop.storefront/43f1d7560510a3f0271bc16ec14b06e3/Catalog/1001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри са нещата.Аз в момента чакалея нещо от EBAY да излезе да го взема(то има кой да ми го поръча).Ама засега само някакви гадни шапки,май най-накрая ще се задоволя с нещо на Валентино Роси и тва ще ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.