Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Куриози


Favorit

Recommended Posts

Уууууухххх лелеееее !!! Ми ко да кажа гаджето ми разби лявата врата и сея дрънка при 60км/ч.БАсиииии и немой се научи бе! Един приятел имащ Таврия обича да позасилва вратите и аз- "Лекоооо... Ихххх абе това да не ти е Таврия(туи е заз нов модел92год.- хахаха)

Та моите истории:

1. 3 пъти ми се е случвало това и аз все ги базикам. Отварях си аз багажника за да си налея водица за чистачките и едно момченце ама сигурно на 7год- голям пич- ми викаааа- Еиииииии батко Митко махнал двигателя????

Аз: Миии дааааа сложил съм го отзад

Той: Да бе!!!!!!

Аз: Да бе... Ела да видиш- хахахаха

 

А преди като свалях двигателя за да сменя скоростната кутия и двама минувачи:

Единия: Ц-ц-ц-ц тая шкода май няма да я бъде!!!

ЛЕЛЕЕЕЕ като го чух това ми изхвръкнаха светкавици от очите и понеше бях отзад при акумулатора само се надигнах и тоя ме видя че съм там и продължиха! ХАХАХА щях да му налетя хахаха

 

Инъче много са ми я хвалили и приятели и колеги! Е как не нали си се грижа за нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

beliq_lebed - да добавя към твоето. Направо откачам като слиза някой от Фаворита и като замахне да затваря вратата и докато кажа "лееекооо" и цялата кола се люлее от удара 1-2 мин :evil: Псувам малко и това е положението :( А вратите се затварят само с поглед още докато си го помислиш, самички направо....

 

хаха чакайте да ви кажа нещо забавно,на БМВ-то ми вратите се затварят с малко повече сила (не знам защо е така ,но всичките са така,много гума ли има :? незнам,ма и няма значение),особненно задните, та винаги казвам да ги затварят по силно....а те едвам едвам...естествено аз им викам е са що не я затвори по силно,а те ми ти ми ще ми викаш че силно затваряме :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се дразня, на моя Fav като отварят вратата отвън, някои дърпат дръжката нагоре и после я пускат от най-горно положение и са чува ужасен шум - дрънчене на ламарина - и тва са предимно момчетата, грубияни такива :smt006 :smt016

 

P.S.: Ама много offtopic стана ;) . Ако трябва да направим нова тема с нещата които ни дразнят, свързани с наще Шкоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодака на технически преглед:

Отива бащата, работата уредена и ракията приготвена овреме, но за сакатлък дошли от София някакви проверяващи на тия дет ще правят прегледа. И няма как докато проверяващите си пият кафето в отсрещното барче, шкодака ще го проверяват. Гледат светлините(ама първо питат дали са наред), бащата светка, бибитка там работата 6.

После мерят емисията на изгорелите газове, ама гърнето издънено на паяжина... слагат уреда, бащата форсира, отзаде проверяващия мре от задушаване, маха с ръце и псува на..........то в уреда не влиза много...

Отива на стенда качва се на барабаните, ще мерят спирачки. трагват да се въртят, после яко набиване на кучките...дим...и ооо гумите оцеляха... Проверяващите затварят външната врата на сервиза и набързо оправят документите и дават приятелски съвет:" Тя работата ясна, ама поне си смени гумите че ще те глобят някъде..."

 

Една сутрин бащата се прибира и ме хваща на къс пас след среднощен купон в колата. Гледа: шишето с вода направено на сок недоизпито(за разредител), акумулатора доволно изтощен, отпечатъци от чашки по таблото. Стои си и ме пита, дотука сичко ясно, само не разбрах какво търси кал по тавана(от вътрешната страна)??? Е, ко да му кажа....де да знам:)

 

След зимен сън изкарваме шкодака от гаража. Преди време обаче беше горяла и отпред изгнила ламарината и имаше дупка около една квадратна педя за проветрение:) Т'ва хубу, ама не ми работи музиката...а се пак Аз съм я праил, такива раоти не могат да стават. Мисля си пак смотаните кабели са изгнили от влагата и се хващам да прегледам връзките за задните говорители. Гледам меря, ок са. ама не свири, проверявам говорителя, здрав е, почвам по кабела...по кабела и гледам прегризан от мишки!!!!!!!!!!! Добре че не са гризнали нещо по-опасно. Не си спомням някога да съм чистил по-добре колата...

Оправихме пробойната по купето след като се опръсках, докато минавахме през една локва, по време на движение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една сутрин бащата се прибира и ме хваща на къс пас след среднощен купон в колата. Гледа: шишето с вода направено на сок недоизпито(за разредител), акумулатора доволно изтощен, отпечатъци от чашки по таблото. Стои си и ме пита, дотука сичко ясно, само не разбрах какво търси кал по тавана(от вътрешната страна)??? Е, ко да му кажа....де да знам:)

 

 

:lol: ЕЕЕ братле ама може ли така. Събувайте си обувките поне...Ти знаеш ли какво чуват ушенцата на мадамите които като излизат от колата (отпред) и вкарат по някое друго токче на говорителите на предните врати :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха quad разбиваш ме с тоя купон в колата и със шишеТО. :mrgreen: явно всяка шкода има анти-прегряващо устройство - шише ;) аз даже имам няколко. Зимъска като ми замръзваше гадостта за чистачки дето уж беше до -20- имах едно шише с вода и веро. Ама то замръзваше, ама аз го слагам зад таблото да му дуа парното и като се поразмрази малко отварям джама на светофара, развъртам леко капачката, подавам си ръката със шишето и изстисквам малко да изчистим джамо. Абе смех пълен :mrgreen: :mrgreen:

веднъж направих тоя номер на цариградско в движение... е нема да повторя ;)

 

А веднъж кат ми се беше на*бал бушона за зареждане (и не бацаха чистачките) бърсах ръчно с едната откачена чистачка. Абе мани, чики на на чики на на :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха quad разбиваш ме с тоя купон в колата и със шишеТО. :mrgreen: явно всяка шкода има анти-прегряващо устройство - шише ;) аз даже имам няколко. Зимъска като ми замръзваше гадостта за чистачки дето уж беше до -20- имах едно шише с вода и веро. Ама то замръзваше, ама аз го слагам зад таблото да му дуа парното и като се поразмрази малко отварям джама на светофара, развъртам леко капачката, подавам си ръката със шишето и изстисквам малко да изчистим джамо. Абе смех пълен :mrgreen: :mrgreen:

веднъж направих тоя номер на цариградско в движение... е нема да повторя ;)

 

А веднъж кат ми се беше на*бал бушона за зареждане (и не бацаха чистачките) бърсах ръчно с едната откачена чистачка. Абе мани, чики на на чики на на :mrgreen:

 

:lol::lol: Тъкмо мислех да те питам няма ли най-накря и ти да напишеш нещо в тая темичка.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пак се занимавах с водата, та дойде време за обезвъздушаване. А зад мене някво рено с халогени ама някво се едно току що е излязло от автоивката. И паля аз да обезвъздушавам, откачих пружината на 1вата клапа и дадох малко газ и по едно време гледам, на реното отзад точно срещу ауспуха ми, голямо мазно черно петно върху халогените :lol::lol::lol: тая Шкодичка е като Хърби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха този е лепнал на това порше надпис SKODA 8) :oops: :oops:

Toва е в най-добрият случай,щото на два пъти лапета викат "Я-яяя мамо гледай гледай Ferari-i-i" ,"Шкода купе не мога да повярвам натиска спусъка на пистолета за бензин и олива на всякъде ",а аз го питам "И-и-и това по земята ли трябва да заплатя на касата " На бензиностанцията и още куп смешки едни Германци-" Das is Manta" и ми махат 100 метра клекнали на огледалата за задно виждане отчаяно надявайки се да им спра да я разгледат. :mrgreen: :mrgreen: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

днес спортния дух на шкодето ме закара на сточна гара, нямах път натам, качих се на няккав тролей за 1 спирка от даскало до плиска мързеше ме да слезна, после мина още една спирка пак не слезнах незнам защо, и когато реших да погледна табелката какво да видя Младост1 - Сточна гара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наближава време да се сменят номерата(т.е. ще я дигам от зимен сън вече), съм приготвил ракия да се налива в резервоара за охлаждане...че ракииката с градус и замръзва по трудно. То ясно, че антифриз шкодака няма да види, ама са най-интересни бъзиците на приятелите, че като ожаднеят щели да ми точат от радиатора( а там такава тиня циркулира...). Ся няма се набутвам за антифриз, муам ракията и дано не става много студено вече.

А шишето резерва си е класика в жанра :)

 

П.с.Ама ти и вода за чистачките ли ползваш??? Аз т'ва съм го разкарал отдавна, че му се е*а майката, хем не го ползвам, хем място заема. Сега там гордо се кипри един парцал за забърсване на прах :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.