Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гума


TpakTopuc

Recommended Posts

Да питам ако едната ми гума е малко истъркана (около 1 педя) и колата ми подскача при всеки оборот на колелото - какви ще са последствията ако се кара около 2 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най много да поразбиеш някой ябълковиден болт / както е технически кормилен накрайник /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последстията ги е_и, ама не ти ли е неудобно да караш по джанта?

 

между другото не е смешно, не е и оригинално.

за кво ли ти отговарям въобще... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последстията ги е_и, ама не ти ли е неудобно да караш по джанта?

 

между другото не е смешно, не е и оригинално.

за кво ли ти отговарям въобще... :?

 

RSK вярно че не е смешно и оригинално ама е истина :D ....ТракТорис - ти още ли не си я сменил??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Favorit 1.3LX аз досега си карах със резервната , ама резервната ми се спука скоро и сложих тази. И мисълта ми беше може ли да и стане нещо на колата с тази гума и дали ще е сериозно докато оправя спуканата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали идеята на резервната гума е да караш с нея до първия вулканизатор който видиш. След като изтърканата използваш за резервна ти ще я караш не повече от 20 км докато не оправиш спуканата. За 20 км няма да ти стане абсолютно нищо на колата!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Favorit 1.3LX аз досега си карах със резервната , ама резервната ми се спука скоро и сложих тази. И мисълта ми беше може ли да и стане нещо на колата с тази гума и дали ще е сериозно докато оправя спуканата.

 

Ами братле мини да ти направя едно промоционално предложение за резервна ако искаш(намират се малко добри гуми), без това нямаш тампони на задните амортисьори :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи приблизителни цени да видиме закакво става дума , защото сега ми предстоят много изпити и пътувания кам Варна (с автобус де) и като откъм средства не отива на добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.