Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се отключва врата


high_octane

Recommended Posts

Моля колегата, който имаше запитване по този въпрос да се обърне към corropt или kukumicin за повече информация, като използва лични съобщения ! Темата е изтрита поради мерки за сигурност ! :mrgreen:

Занапред моля да се внимава с отговорите на подобни запитвания, поради факта, че не се знае за отварянето на коя Шкода се помага ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

high_octane според мен налагаш излишна цензура. Ако някой е решил да изкоруби някоя (чужда) кола ще го направи независимо дали темата я има тук или не. Освен това е често явление, поне при мен, да си заключвам шкодата, поради недомислието че може да се заключват предните врати като натиснеш копчето и треснеш вратата. :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има проблем и аз мога да помогна с отключването стига да става въпрос за неговата си кола, но съм съгласен с Йосиф, че не е редно да се обяснява това на дълго и на широко тук, че да не остана и аз без плеър някой ден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който му трябва нещо си знае как да отключи Шкода(и не само тази марка) :D и мисля че нищо ново няма да прочете тук за да се улесни. Така че според мен е излишен този спор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tsanko, според мен цензурата ( както я нарече ) в случая беше необходима. Не знам дали успя да забележиш, че това беше и молба на колегите, писали по темата.

Съгласен съм, че ако някой иска да отвори някоя Шкода на всяка цена ще го направи, но нека да не даваме упътване за отваряне на Шкоди !

Колкото до недомислието за което писа - май на предна лява врата ти липсва механизма, който не позволява да се заключва без ключ. Аз за Шкода без такъв механизъм на шофьорската врата не съм чувал...

Моята може би е единствено изключение на която този механизъм е на предна дясна :) Но може предишния собственик да ги е разменил...

Абе както и да е :) Но за твое улеснение по-добре си набави такъв, за да не влизаш всеки път като си забравиш ключовете със взлом ;)

 

п.п. Lipi е прав ! За да не се пълни темата с ненужни мнения я заключвам. Ако някой иска да отговаря/задава въпроси, моля нека го направи с лично съобщение !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.