Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Патилата на една адреналинка...


Recommended Posts

Вчера стигнах до извода, че на фона на всички хормони, дето бушуват в бременното ми кълбовидно тяло, единствено адреналинът никакъв го няма. Та, реших да бръмна с Матичек до вилата и да видя как му се е отразила зимата.

По първи впечатления, боята е в кошмарно състояние /ама аз това си го знаех, само дето не очаквах да намеря половината от нея в багажника. Цялата боя от вътрешната страна на задния капак се е олющила./ Както и да е... Ясно е, че трябва нова боя.

Сипах масълце, сложих Личния Съпруг на навигаторското място и потеглихме. Колицата малко придърпваше като качи оборотите, но общо взето се държа много добре. Разходката започна нормално. Карах в посока Елин Пелин, а малко след Горна Малина има един бая стръмен и дълъг баир. Матичек принципно няма проблем с него, на 3-та си го изкачва без проблем, с малко мощен рев, но се справя. Та, засилих го преди баира и почнахме да изкачваме. Газ, газ, преполовихме баира. Айде още газ, ама НЯМА! :smt103 Колата реши да гасне, вдигам крака от педала на газта и педалът ми остана на обувката :smt104 Счупил се! Леееко се спекох, все пак бях по средата на баира, а не съм много опитен шофьор, само въртя очите и чакам ЛС-то /личният съпруг/ да каже нещо. В такъв момент ЛС-тата са от голяма полза. Закрепи педала на косъм, както се казва, и вика :"Тръгвай". Шубето е голям страх, но си помислих, че в такава ситуация изпадам за първи, но не и за последен път. Така че, трябва да свиквам, т.е. да карам. Е, тръгнах. :lol: Захапах волана, ЛС-то отвреме навреме се завираше да намества педала, разгеле - стигнахме до вилата :lol: На връщане не карах аз, де...много щеше да ми дойде.

Та така... Не бях чувала на някой да му падне педала в движение, но после разбрах, че се случвало.

Адреналина бях решила да качвам...е, качих го! :mrgreen: Ще ми държи дълго, определено :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен често ми се случваше да ми се откачи газта, след като все отлагах смяната на жилото от мързел, все го удължавах с разни телове. Така се бях специализирал :mrgreen: като ми падне педала, само отбивам да не преча на движението и след 5 минути пак съм на път :mrgreen: но след половин година каране така, все пак го смених с ново жило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо фенка... добре че не е бил педала на спирачката после по изнанадолното че тогава как щеше да си дигнеш адреналина не ми се мисли...:)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.