Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И пак жици ...


The Best Forman

Recommended Posts

Купон одеве паркирам колата , цъкам задна и ми светват индикаторите за задни светлини за мъгла и реотани . Отидох отзад няма светлини за задна скорост , посъветвах я два пъти с крак и проработиха :mrgreen:

Прехода от купето към капака е с кабели и се чудя къде може да се е затрила масата - дали е при стоповете или по - нагоре т.к. есента сменях маншона и понеже бяха рязани някои кабели та зех , че ги доизрязах всички , смених маншона и ги запоих , но така да изчезне масата направо се изненадах :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

индикатор за задни светлини?? баси и такова ли има бе?

 

а за масата, отлепи кората откъм ъглите и ше ги видиш едни кабелчета фанати на гайки към капака. позачисти, позатегни, поне при мене светна онзи ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен че се окисляват връзките,масата се губи и през пантите на вратата,които ръждасват,затова като се включи на задна скорост тока минава през консуматора,през капака до масата на някой друг консуматор/в този случай контролните светлини на таблото / и ако са с връзка към 12v+ светват.същото е със стоповете.аз съм свързал купето със вратата с многожична оплетка/може многожичен кабел/ и от тогава нямам проблеми със светлините.успех ако решиш да го направиш както съм описал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намислил съм да опаша колата с кабел и да дублирам всички маси с него , ам сега ми е мноо студено :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.