Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

озвучаване


Марту

Recommended Posts

Аз първо да се похваля и после да попитам:

Както писах преди време шефът реши да ми купи нова кола и по стечение на обстоятелствата се сдобих с VW Caddy 1.9 TDI - пътническия вариант. Както и да е. Мен идеята ми беше за Октавия комби естествено, но като е служебна и на тази няма да се дърпам. Шефът се пробва и за Фабия комби, ама без да си кривя душата - бая теснотийка си е Фабията. Пък и аз съм 187 см, отзад никой на може да седне. Няма да обяснявам повече, щото не му е тук мястото. Сега обаче имам следния въпрос - искам да сложа някаква музичка, без излишни претенции. Понеже в задната си част автомобилът е многофункционален, демек седалките падат, стават, катурват се и кво ли още не швабите не са предвидили места за говорители. Има само във вратите и таблото. а пък много се дразня като реша малко да си усиля музиката и да не си чувам приказката с пътникът до мен.

Та въпросът ми е имате ли някаква идея. Аз си мислех да си взема готови тонколонки от типа на тези за домашно кино, гледам, че ги използват в доста заведения, но като отидох в Технополис да поразгледам младежите ме разубедиха. много не съм спец в тази област ине знам дали да им се доверя. Пак ще кажа, че нямам кой знае какви претенции, но все пак искам да вади що годе бас отзад. Давайте идеи. Лошото е, че колата елизингова и не мога да режа и да кроя много по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе, много малко избор остави с тези изисквания, за басчето отзад какво се чудиш? Щом не можеш да кроиш, режеш, и трошиш колата и нейните съставни части :D - изборът е един. Боксче (забрави ги тубите), ама вероятно няма да имаш място за усилвател, следователно някое активно такова с вграден усилвател, връзваш го и си шест :D

п.с. тонколоните за домашно кино в колата ли мислеше да ги слагаш.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих свалил капака на резервната гума ако е в багажника и бих си изкроил по него нов , в които да метна едно басче около 15" , малко вата и така хем вълка ще е цял хем агнето сито / щот агнето е стръвница / :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма багажник. Има само два реда седалки(освен предните). Гумата е под пода, отвън.

п.с. да, мислех да си бодна две говорителчета, от този род, като от домашно кино. те са малки и се завират под средните седалки, щото задните съм ги махнал, за да има багажник. много тъпа ли е идеята?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би казал, че е тъпа идеята, по-скоро е неудачна. Тези малките колонки за домашно кино почти няма да ги чуваш под седалките, защото не вярвам там да събереш нещо с подобаваща мощност, в смисъл малко е пространството. Ако няма как да кроиш по колата, защо не се разтърсиш за говорители, с които да замениш оригиналните си? Повечето реномирани марки предлагат такива за почти всеки по-нов автомобил. Примерно виж с какви можеш да замениш тези във вратите.

А ти защо искаш да заменяш оригиналните говорители - слаби са, нямат бас или свирят некачествено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да махам нищо, просто искам в задната част на купето да има озвучаване ида мога да изместя звука по-назад. Щото иначе като усиля малко, ако има човек до мен не ес чуваме. Пък и е готино звукът да идва отзад.

Идеята ми не е да правя дискотека в колата и като отворя джама да ме чуват перз две пресечки. Просто да е малко по-приятно отколкото е в момента. аз говорителите мога да ги закача и по тавана, не е казано под седалките. има достатъчно отвори за колани, връзване на товари, кора за багажното и кво ли още не. така че това не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.