Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

малко тюнинг :) за моя модел (1203)


Recommended Posts

Ами Ceco ми каза, че Сашо от Брегалница продавал една такава линейка за 1000 лева... ?! Уж била отремонтирана...

 

В казармата бях бацил и имах такава линейка. Веднъж се наложи да караме болен арестант от Плевен до София. Обаче по средата на пътя мотора прегря и шофьора остана с линейката на пътям а аз със бай арестант - на автостоп до София! : )))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

деба тая измислена тема???!!!!!

 

к'во бе адаш, яд те е че няма венове на БМВ?:P :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Ceco ми каза, че Сашо от Брегалница продавал една такава линейка за 1000 лева... ?! Уж била отремонтирана...

 

Знам я, стои от доста време на Цар Симеон на кръстовището с Брегалница... има надписи на чешки по купето, явно е внос на старо оттам. Виждал съм и една в едно дупнишко село - Драговищица, с Цецо търсехме в района друга шкода, ама нещо объркахме пътя и се натъкнахме на нея - явно не е в движение, но запазено купе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента пазаря една в Пловдив, но е по-нова 1203-ка - мисля че е 94-та

произведена и е с новия двигател (1500), но засега и иска много -1500лв, втората е с добро купе иска 900 засега, третата я пазариха, пазариха - и гледам я дали на вторични суровини за 180 (а под 500) не слязоха. Моята беше около 300лв, но съм правил пода и гредите изцяло нови-всичко беше гнило. Ползвах само горната част на купето. Ако сериозно ти харесва модела да ги пазарим надолу? (аз търся за части 1 но не пове4е от 300). Ако искаш да мина да ги видя докъде са свалили. Имаше и 2 на Симеон, но няколко пъти слагах бележки - без отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, в този район, но дали беше точно в Драговищица или в съседно село не помня точно, понеже доста се мотахме и загубихме пътя... помня само че пресякохме жп-прелез и после по грешка свихме по път без изход - стигаше до оградата на някаъв завод или нещо от сорта, та точно там видях въпросната линейка, но преди около година и половина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате в Добрич-тук има поне 5 такива линейки(в движение са-ама са за спешни случаи)Когато се развалят НОВИТЕ-те заедно с 2 Уазки влизат в УПОТРЕБА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.