Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Седалки - легло?


Spartan

Recommended Posts

Здравейте!В описанието на Шкода 120 l пише,че предните седалки могат да се свалят чрез винта за накланяне на облегалките им до падането им наравно със долната част на задните седалки.При това можело да се спи като на легло.Добре,ама не е съвсем точно - конкретно за моята.Облегалките действително падат лесно и плавно назад,но се опират в долната част на задната седалка и е невъзможно да полегнеш - голяма е разликата във височините между легналата предна облегалка и задната седалка.Това е при максимално изтеглена напред предна седалка.А като че ли облегалката и може още да се смъкне надолу и действително да се изравни с долната част на задната седалка.Но това би станало ако можеше да се изтегли още напред предната седалка.Отдолу личи че има още зъбци на фиксиращия механизъм за изтегляне,но не вървят напред и двете седалки.Дали има някакъв фиксатор или такова е положението до което може да се изтегли?Щото това не е хич удобно за лягане и ми се види нещо нередно.Дайте съвет,ако знаете.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е. До толкова се свалят, неудобно е ама то е предвидено ако нямаш каде да спиш, аз веднъж съм спал напреко после те боли кръст ама си е преживяване адреналина се качва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята без проблем съм ги свалял и се изравняват със задните, наистина става като легло :) Дърпат се колко може напред, после се свалят облегалките до долу и с малко натиск-готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да става, при мене дясната седалка се мести повече от лявата на пред на зад става дума, обаче не съм търсил причината. Може би трябва да се прегледат релсите отдолу и да се позмажат ако трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен и двете седалки падат до долу без проблем, и става като легло:)

Естествено са драпнати максимално напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.