Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Боя за джанти???


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Значи технологията ен го позволява явно - то и за това се казва прахово - покритието е на прах и се нанася върхъ детайла като се ползва статическо електричество и после детайла се пече в пещта където прахът се разтапя и така се получава цялата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дават ли някаква гаранция , че след първата зима джантите няма пак да са в ръжда т.к. нова турска джанта е 30 лв. , а втора ръка повече от 15 лв няма да са ;)

Според мене има смисъл да се боядисват прахово само алуминиеви джанти ... и пак на третия бордюр ще те е яд , че си дал сума пари за боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност няма да ти дадат гаранция, но ти и нямаш нужда от нея. От друга страна ако си купиш новата джанта за 30 кинта - там също няма да имаш гаранция от магазина. Така че не виждам смисъл в гаранционният ти въпрос :)

А ако задера новобоядисана джанта в бордюр няма да ме е яд, че съм дал пари за боята, а ще ме яд на мен, че не мога да паркирам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle съгласен съм с теб че ако задереш джантата по собствена вина трябва да се сърдиш на уменията си на шофьор и никоя боя няма да издържи но аз имам конкретен въпрос някои боядисвал ли си ги е по този начин и какви са му впечатленията за издръжливоста на луга влага и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle карам 6 година две турски джанти и още няма ръжда по тях и сега се ядосвам , че тогава не взех още 2 т.к. седмично по 2 пъти ходя да помпам задните гуми / колко пъти са чистили гумаджиите ръждата от ръба незнам / та тва ми е мисълта ... като дам 15 - 20 лв. на джанта за боя да ходя пак при гумаджиите есен и пролет по тоз повод ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman - аз говорех за гаранцията, която ти спомена в мнението си. И не съм оспорвал предимствата на новото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм далече от мисълта да споря , просто ми е интересно коментара от хората ползвали таз услуга ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е познай какво ще стане ако дадеш лята джанта на пясъкоструй :x :x :x ;)

Батка, не знам каква е технологията, но е факт, че хората боядисват и лети джанти. Видях резултата. Перфектни са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на някой хрумвало ли му е да направи летите джанти хромирани . Това ще е много яко, но не знам дали ще хване това покритие върху алуминия.

Предполагам че ще е и много скъпо, но сега ще се поратърся да видя какви оферти ша дадът

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е познай какво ще стане ако дадеш лята джанта на пясъкоструй :x :x :x ;)

Батка, не знам каква е технологията, но е факт, че хората боядисват и лети джанти. Видях резултата. Перфектни са.

 

Да бе.... видял си ги готови, ама колко кит, шкурка, шлайфане и полиране се иска докато станат перфектни след пясъкоструя замислял ли си се? Явно не си виждал лята джанта след пясъкоструй!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе к во се занимавате с глупости първо взимате бормашина с една мека четка или плат за да махнете боклуците по лятата джана, за жезна направо бих я иэхвърлил и ще си намера запазена,после водна шкурка две минути до блясък ,а след туй един флакон поръчана боя старо злато пясъчник за ауди яйце 20лв.,пръска се кадърно без стечки няколко слоя,и накрая лак на дупликолор до блясък няколко пъти пак без стечки,а след това карайте и през зимата с тях ала ги мийте от време на време от солта .Карат,все пак две години заради солта леда и прибоксувания в киша с лед, дето бордюра е детска икрачка пред таз комбинация .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.