Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прикачване на файл - към форума


Ефри

Recommended Posts

Извинявам се за темата.

Ама като пиша в тоя форум ми се иска и да кача някоя снимка за унагледяване на думите ми.

Нещо по тоя въпрос може ли да се направи??

Така ще е сигурно показването на снимката.

Или дайте съвет за това явление - какво да сторя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и добре дошъл във форума :) Директно на отговора - снимката трябва да е качена предварително някъде в нета. Когатo пускаш тема и искаш да качиш снимка, под мястото където се изписва заглавието има няколко малки бутона ( 9 на брой ). На теб ти трябва предпоследния "Img" :) копираш си линка на снимката и преди да го пейстнеш клинкваш "Img", след това пействаш и пак натискаш съшото :) Демек ограждаш линка на снимката с "Img" :) Дано да съм обяснил как требе :) Пoздрави !

 

 

rapid.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-горе има бутон "Въпроси и отговори". Странно как не си го видял. Всъщност който търси намира. Не се сърди, но лично аз не съм фен на практиката човек да задава въпроси преди да е положил и минимални усилия сам да си разреши проблема. Та ако беше цъкнал на въпросния бутон щеше да видиш раздел, в кото се обяснява как става това и най-вече защо. И за да ти спестя едно-две кликвания, ти го поствам тук:

 

Мога ли да прилагам картинки към съобщенията си?

Да, можете. В момента обаче форума не позволява ъплоуд на картинките ви на сървъра. Затова трябва да сте качили картинката някъде, преди да можете да я приложите към съобщението ви (например http://www.some-unknown-place.net/my-picture.gif). Не можете да прилагате картинки, намиращи се на вашия компютър (освен ако е публично достъпен сървър!), или намиращи се зад някакъв защитен механизъм, като например мейлбоксове на hotmail или yahoo, сайтове, защитени с парола и т.н. За да приложите картинка, използвайте съответния BBCode таг или HTML (ако е разрешен).

 

Това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така, за имич хостинг www.imageshack.us другото което пък аз искам да питам за какво си триете номерата, най-много некой да провери имате ли застраховка :) Аз на ден сигурно виждам 10тина 20 шкоди, виждал съм и тея от клуба, и ако примерно им знам номерата кво? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така са решили колегите това в краина сметка си е тяхна работа. Моята баба е снимана в темата 105-120 не съм си крил номера няма какво да крия но щом колегите са решили така в краина сметка си е тяхна работа. Mishelle също не си е го скрил, както и други. Може хората да подготвят банков обир с съответните коли знаеш ли :D

(Това е шега някои да не се засегне)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.