Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

как я размаза брат ми колицата горката :((


Recommended Posts

свалих калника (трябваше да сваля капака на багажника и шофьорската врата ) ядове нямах - всички болтове се развиха бързо и лесно . изправих опората на бронята и скожих пластмочите на нея (бронята стана като нова). опората на фаровете и мигачите не е поддала . сега остава да се купят нов калник и мигач и да се инсталират и пръснат с боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявяй, всичко е ок, калник и мигач се сменят, всеки прави грешки и се учи от тях и аз съм имал куп подобни пройзшествия но добре че ми нямя нищо... Айде успех с ремонта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той уж я размазал-пък само калник и мигач-берекет.Пак че не е нещо сериозно че тогава..........Трябва даже да се радваш че не е нищо по-така и че брат ти е ОКИ ДОКИ-ВСЕКИ ПРАВИ ГРЕШКИ както каза колегата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си и добрата страна - ще му държи влага оттук нататък и така ще избегне по-сериозните бели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се срещнах със собственика на ударената кола . дадох му две алуминиеви джанти барабар с гумите . тези дни ще водим колата му на тенекиджия за моя сметка . или ще му купя нов калник . човека излезна разбран .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да те питам искаш ли преден ляв калник подарък макар малко изгнил от долу ,условието е да го свалиш сам щото си имам много работа иначе бих се опитал да ти го донеса на срещата в неделя ако идваш .Мигач намери ли си или дати донеса и такъв - подарък?Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам го - ще си го изкитвам кадето е позагнил . дай телефон да се разберем - до неделята да е готова че не ми се ходи пеша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.