Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

5 степенна кутия


nqkuv^lud

Recommended Posts

които се интересува,понеже не мисля да я слагам я продавам зна4и има изронени зъби на пинион и корона(изплюва6е 1ва).нз колко може да излезе ремонта не съм се интересувал.на някои ако му се занимава пи6ете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

За сега искам само да питам горе долу колко пари върят тия кутии, но в добро състояние и каква е разликата в скоростите в сравнение с 4-ката.Смисъл върви ли повече с 5 степенната или само пада разхода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest Хашек - от зала

5-цата на 120 е спъната, т.е. по-икономична, но нединамична. Другояче стои въпросът със 130/Рапид. Всичко е до главното предаване - на 120Л е 4.22 (38 корона и 9 пиньон), а на 130/Рапид 3.90 (39 корона и 10 пиньон).

 

Мисля, че тази тема сме я обсъждали, няма да се повтарям.

 

Пиньон+корона за 5-ца във Варна струва 124лв нови. Иначе втора ръка кутии могат да се намерят за 80 и за 800лв (толкова струва в магазина) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.