Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам проблем


Guest Ves

Recommended Posts

Имам Фелиция 97' 1.9 дизел.Тарся една част която не мога да намеря вав Варна.Ходих в сервиза на Шкода и ми казаха че се казва гнездо за релета.Намира се под капака в ляво близо до акумулатора.Има 3 релета и 3 предпазителя.Преди няколо дни като валя вав Варна явно едно кабелче(което беше доста оголено) което отива към релетат е дало накъсо и запалило почти всичко(стопило и предпазителя и мястото кадето се слага той).Никаде не мога да открия такова "гнездо за релета"(поне така ми казаха че се казва).Ако някой разбра какво исках да обясня и може да помогне нека да ми пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма да искаш да го "побългариш" а ще искаш ново гнездо.

Побългаряване:

Маха се стопената част. - продават се букси, крачета и т.н. части.

Платката я правиш с кабелчета - там където е непоправимо стопена.

Релета може и от втора у-ба ако са хубави.

 

п.п-Мойта платка искаха да я сменят цялата - Еуротек бяха правили дори глупости по нея.

Аз си я възстанових - побългарих - открих проблема и вече нямам проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз уча в 5та езикова - та всеки ден съм в този квартал и там има едно много яко зелен металик комби с тасчета оригинални, страшна лимка е. Ако е тя - поздравления за колата.

 

P.S.: BTW има и 2 броя 120GLS, зелена и бяла 8) - в цяла Варна не съм виждал 120GLS никъде другаде - но в "Чайка" са 2 бройки и са на 1 пресечка разстояние една от друга ;) - тва като лирическо отклонение го приемете... или като лирически спам :smt016 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Метро тръгваш към Аксаково, подминаваш кръстовището към Кайсиева Градина, стигаш до отбивката за Владиславово и на автосалона, който се намира веднага след отбивката, пак отдясно, има автосалон, а зад него има морга - вижда се едно голямо хале. Там има цяла Фелиция дизел на части. Инсталацията стои.

 

Надявам се да съм ти бил полезен. И се отбивай през Карамфил 25 - там е сервиза на Крум и Ясен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.