Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помагайте...


Viktor_

Recommended Posts

Колеги счупи ми се капака на въздушния филтър. Лошото е, че до утре трябва да съм отстранил този проблем, защото колата ми трябва. Ако на някой му се намира един капак в повече да свирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое точно ти се счупи на капака? Щото на моя гледам, че му е заварявана стойката за закрепване към капака на клапаните. Цял излишен нямам, но мога да ти намеря само страниничния капак с тръбата на въздуховода... а ако ти е много спешно при Симо на Зоопарка или при Сашо на Брегалница със сигурност ще намериш

 

ПП. брей, аз доде го съчиня това словоизлеяние и Калоян ме изпревари :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за металната част, аз пластмасовата си я имам. Иначе мерси все пак Митко, но не ми се ще да стигам до Брегалница иначе там всичко има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от заварка, защото тя ще е по-скъпа от нов капак "на старо"!

 

ПП. Ще взема от Калоян. Разбрахме се вече на бартерен принцип. хаха. Довечера ако вече съм с нова капак ще изтрия темата да не се пълни с глупости форума. Мерси на всички отзовали се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко пари ще е.

Но едно приятълче на трабанта му - вала чупи корпуса на дв. и липсват голями парчета - с заварки и пещи и сплави - 80лв.

 

Ааа и всичко се изпилва и наглася - все едно не е имало проблем - - в пари те влиза това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но едно приятълче на трабанта му - вала чупи корпуса на дв. и липсват голями парчета - с заварки и пещи и сплави - 80лв.

- Въпреки, че не съм много запознат, за тези пари не може ли да се вземе цял двигател за такъв автомобил. Чичо ми си продаде трабанта за 250 напълно в движение - аа, забравих - даже беше "гаражен"!

 

Сетих се още нещо по повод заварките. Аз преди 2-3г. счупих /по-точно сцепих леко/ картера на 120-ката, който е алуминиев, близо до пробката. След като го измих като нов ми го "завариха" /сигурно е по-точно да се каже припоиха не знам и аз/ за 20лв, като ми казаха, че гаранция не дават и ако го ударя пак ще се счупи. От тогава съм го удрял доста пъти докато не се обзаведох с новите пружини за отзад и въпреки това не е мръднал. Човек, който ми го направи се занимава само с подобни неща и явно доста сполучливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох го като пример - явно не е имало дв. от къде да се намери.

За 120лв. е направил дв. нов - явно и парите са му кът - 3 деца малки.

Той си разбира от ремонти на трабанта - за него това е велика кола.

Ок. от мен е това по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.