Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Довиждане


Recommended Posts

С тази теме искам да изкажа благодарност към всички колеги по марка и членове на клуба! Макар, че не бях особенно активен потребител, четях почти всички теми и най - важното много си обичам шкодата! За момента обаче шкодилака се пенсионира, въпреки сравнително доброто си състояние. Чувствам обаче една тъга към колата и реших, че вие най - добре ще ме разберете!

 

 

С най - добри чувства, към всички вас 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, няма нищо лошо да си посещаваш форума, пък и нали Шкода и VW са 1 цяло, така че пак си ни един вид колега.Айде със здраве да си караш новата кола и много безаварийни километри ти пожелавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, няма нищо лошо да си посещаваш форума, пък и нали Шкода и VW са 1 цяло, така че пак си ни един вид колега.Айде със здраве да си караш новата кола и много безаварийни километри ти пожелавам :)

 

Благодаря. Иначе концерна го запазих. Аз съм му и фен от как се помня :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито за новата кола, да си я караш с кеф!!!

 

Аз преди 2 дена бях в Дружба и се оглеждах за твоята шкодичка, ама нейсе. Нищо де живот и здраве, ще успееш да видиш новата ми придобивка в техническия 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.