Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на номерата в USA - No comment...


Krankenstein

Recommended Posts

И тук, и не само тук. И в темите за паяците - как да паркираме на забранените места така, че да не ни вдигнат колата или да не ни сложат скоби. И в темите за камерите по кръстовищата - да счупим камерите, за да не ни хванат като минаваме на червено.

И т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измислили са го, няма опашки, няма глупости, това 5$ за тях е по малко от 1 работен час, а тука 67 лв е половината от минималната заплата за 1 месец.

 

и тия картинки по номерата са готини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви кажем ,че не всичко що лети са яде:)

 

Номерата тука може и сестрата да си смени сама - обаче може на следващия ден целия номер да изчезне понеже се крепи на 2 винта за дърво

 

Крадат ги и то доста поради различни причини (от това да свалят лепенката за годината до това да използват номера за Бомби). Между другото във наше селУ като сменяха номерата немаше даже и 5 лева такса - направо си пращаха други по пощата за сметка на тия дето са решили ,че требело да се сменят...

 

П.С. Ето един сменен номер ;)

 

CKOPOCT.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, аз пък не съм го засичал тоз Илинойс-ки номер :) Определеоно щях да го помня! Аз мисля да си направя "zloQQ" за колата, но това ще стане като се върна от Бг есента. Иначе по темата за смяна на номерата...мдааа - "Как ще ги стигнем..."... То, това е хубаво - лесна и спокойна процедура, но пък и правилата са им безкомпромисни. Например, от тая година ако те хванат малко по-пиян от средното (не знам какъв точно е критерия) ти конфискуват колата. После ако искаш можеш да си я купиш от полицията обратно!!! :) А ако те хванат 3 пъти пиян - взимат ти книжката до живот... И изобщо не се шегуват!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си дойдеш в БГ и искаш да си сложиш номер с тези иницияли "zloQQ"

....мммммммм направо ..... ммммм ще си шариш към 7000 или 8000лв.

Е ТЕ ТОВА ГО НЕМА НИКЪДЕ.

Спрямо работната заплата за един номер!!!!

Аман от тая скапана държава!! аман!

 

Доколкото знам в Австрия е някъде към 40-60 или 200-300евро - незнам, ама знам че не е 4000евро!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефри, тук последно беше 70$, което сравнено със парите, получавани като заплата...ми...един ден работа (а някъде и половин, да не кажа, че ако работиш на % и направиш хубава сделка, може и 5-10% от сделката да идат само за номер....и говорим за една сделка!!!!!)...

Мдааа......

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази сутрин се редих в общината за данък МПС - 1 час от 8.30 до 9.30 и разбира се, закъснях за работа! На всичко отгоре се оказа, че след като съм прехвърлил Фелацията съм забравил да я отчисля от старата община и зачисля на отчет в новата в 2-месечен срок (няма кой да ми пусне писмо да ме уведоми или подсети) - за целта се редиш на друга опашка... + бонус 2 в 1: (2 общини в 1 сграда) с 2 работещи гишета, за улеснение на гражданите... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си дойдеш в БГ и искаш да си сложиш номер с тези иницияли "zloQQ"

....мммммммм направо ..... ммммм ще си шариш към 7000 или 8000лв.

Е ТЕ ТОВА ГО НЕМА НИКЪДЕ.

Спрямо работната заплата за един номер!!!!

Аман от тая скапана държава!! аман!

 

Доколкото знам в Австрия е някъде към 40-60 или 200-300евро - незнам, ама знам че не е 4000евро!!!

Колега,доколкото съм запознат с тия тарифи

- избор на номер (комбинация от цифри) = 300 лв.

- да си напишеш нещо (макс. 6 символа) = 3000 лв.

Но за тия суми, които си споменал е нечовешко просто.Не ми се вярва да са реални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си за сумите които си написал но трябва да отговарят на някои условия: тези букви трябва да са български с латински аналог. Примерно ако аз искам да си напиша Дончо не става, Doncho също не става. Въобще пълна глупост да дадеш толкова много пари ама всеки сам си знае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи като се опарича ще мога да си напиша "neTbo" в превод Петьо :mrgreen: Пък ей тей съвсем оффтопик-а да се похваля утре утивам за музика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не можеш трябва всички букви да са и български и да имат аналог на латиница в случая "Б"та няма как да стане. Дано музичката стане готина. при мен ще мине още време преди да се здобие с такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,доколкото съм запознат с тия тарифи

- избор на номер (комбинация от цифри) = 300 лв.

- да си напишеш нещо (макс. 6 символа) = 3000 лв.

Но за тия суми, които си споменал е нечовешко просто.Не ми се вярва да са реални.

100лв. е за запазен номер

1000лв. е за златен номер или комбинацията - нещо такова.

А 7-8000лв. да си напишеш нещо (макс. 6 символа).

Ако бе само 3000лв. - досега цяла София да се е напълнила с номера от надписи.

Да си виждал такъв номер от надписи?

Явно и за богатите е безумно скъпо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефри сигурен съм че е 3000 лв. Единствената такава кола която съм виждал е "РВ ВАНКО 1" сещаш се на кои. Трудно се измисля подобна комбинация като тая с ограниченията за които ти писах по горе. И може съответните Гъзари просто да немогат да се сетят какво да напишат поради ограничен брои мозъчни клетки. Може сега да са дигнали мизата но като четох наскоро беше толкова. Ако скоро са го променили може ти да си прав неспоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kat.mvr.bg/

 

(Нова - ДВ, бр. 86 от 2000 г.) за право на ползване на регистрационен номер с надпис по желание се събира и такса 7000 лв.

:smt025

no comment...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,доколкото съм запознат с тия тарифи

- избор на номер (комбинация от цифри) = 300 лв.

- да си напишеш нещо (макс. 6 символа) = 3000 лв.

Но за тия суми, които си споменал е нечовешко просто.Не ми се вярва да са реални.

100лв. е за запазен номер

1000лв. е за златен номер или комбинацията - нещо такова.

А 7-8000лв. да си напишеш нещо (макс. 6 символа).

Ако бе само 3000лв. - досега цяла София да се е напълнила с номера от надписи.

Да си виждал такъв номер от надписи?

Явно и за богатите е безумно скъпо!

 

a какво ще рече "запазен номер"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазен номер.

Това е номер който си избираш определени цифри - пускаш молба до началника на Кат и ти разписват - дали е свободна тази комбинация.

Това поне го правих преди 2-3 месеца.

Ако е комбинация от 7771 - може и да ти струва 100лв.

Ако е 7777 може да ти е 1000лв..

Понеже тия от банката гледат че има молба - и от молбата определят колко ще платиш за номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LordDigital, снимката е страхотна ама се сещам за една реклама "Имам нова придобивка" а на снимката се вижда нов купър и на капака една мадама...та не ставаше ясно коя е новата придобивка:):):)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.