Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимчици


Recommended Posts

  • Отговори 121
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    15

  • Redline__

    12

  • toto

    11

  • Neon

    11

Най-много писали в темата

Шкодата е супер.Една боя и става мадама от класа!А за тези джанти човек убивам :P !Едно въпросче,как ги сложи тези протектори на педалите?Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mersi za hubavite dumi.az na skodeto sam i izmislil perfektna boi4ka i si4ko ostanalo.v momenta e v proces na pravene 6te snimam vsi4ko i 6te go puskam vav foruma.

a za pedalite.prodavat se po magazinite i te sa vuv komplekt s edni stiski koito s bolt4eta se pritqgat kam starite pedali :)

 

 

колега, ако обичаш използвай кирилицата

 

high_octane

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилична музика, добър бас, какво повече от една кола? Супер е браво :)

 

 

интересен метод за оценяване на озвучението :lol::lol:

ех, ако само със музиката се изчерпваше една кола... :roll:

 

toto, тез джанти от какво са и къв размер са, 14'' ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

high_octane има снимка и пише 205/50 R15 - за марката, на мен лично ми приличат на ATS "Cup".

 

toto ако се постараеш - има потенциал да стане колата май, само че не спирай само с боя. Тия ламарини какво мислиш да ги правиш, май ще е по-добре да ги подмениш отколкото изправяш и китваш :roll: , но не искам да ти се меся и давам акъли... Успех в начинанието ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готина е колата и вярвам че ще става по добра.

 

от къде ги намери джобовете за вратите, много добре изглеждат и колоните влизат вътре. предполагам са от някаква друга кола. от каква??? и барчето е нещо преправяно???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега !

А мотора пипан ли е ?? Или си е 105 стандартен.Ако е така имаше ли разлика във вървенето като сложи тия широките гуми ? За разхода съм сигурен че е нараснал ;)

 

Поздрави

 

П.П. Забравих да питам с фланци ли са джантите или си сменял разтоянията на шпилките ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателя е 120.стария 105 сам го свалил и ми седи в гаража подпира стената.но учудващо за мен като сложих гума 205 си мислех че шкодето ще се затруднява да ги таркаля но не е така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да не усещаш поне малко по-спъната да е колата :roll: На мойта се усеща и то доста във високите обороти, когато махна 15ките и сложа 13ките имам чувството, че откача. Оборотите между 4000 и 5500 ги пълни чувствително по бързо с 13". Пък аз съм и със 135 мотор :roll: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорм 15" и гуми 205 са доста в повече на двг. 1,2.Според мен 14" 185 ще седят много по-добре и колата няма да се мъчи толкова.Аз даже отзад съм със 165/70/14 и колата се държи идеално на пътя и гори 6-6.5 на 100.Иначе колата на колегата като се постегне ще стане страхотна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за хубавите думи колега

за гумите така е имам едни 13'' YOKOHAMA дето си ги пазя за специални случаи като завали слагам ги и яко дрифтинг пада :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, щом имаш $ за Йокохама и да я поддържаш след такива изпълнения ... :mrgreen: Аз сега се чудя от къде да збера $ за масло и праг ... :| Ама хайде да не се оплаквам, че цяла вечер няма да ми стигне :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: аз ли нещо не разбирам, или писа че ЯКО ДРИФТИНГ ПАДА? Щото не знам за какъв дрифт става въпрос с двигател 120 и гуми 13-ки!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото не знам за какъв дрифт става въпрос с двигател 120 и гуми 13-ки!!!!

 

Значи нищо не знаеш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ще става дрифт-а, ама когато са проектирали 105-цата, последното, за което са си мислили да се ползва колата е дрифтинг.Както и да е, всеки си има право да си юрка колата както иска.И аз в началото я юрках, ама като взех да я правя после и взе да ми прави повече кеф да я карам с 50 на 4та, отколкото с 70-80 на 2ра, особено сега като си сложих и музика и като си цъкна ВОЛУМЕ-ТО на 25 се чувствам екстра :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо бе Neon не вярваш че шкодето си пали гумите?

ако твоето не може не значи че и моето не може.от Skoda до Skoda има балкан разлика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8) Аз нямам предвид специално моята, а почти всички 120-ки(ако не и всички)! За дъжд ли говорим или за СНЯГ? Тогава може да се съглася!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.