Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимчици


Recommended Posts

За малкото прозорче - отваря се с врътката :) Така като караш не се затваря от вятъра :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    15

  • Redline__

    12

  • toto

    11

  • Neon

    11

Най-много писали в темата

За малкото прозорче - отваря се с врътката :) Така като караш не се затваря от вятъра :)

Поздрави

Екстри :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите отзад са ми тея с които я купих, 1 Vredstein 165/13 1 Marshal 165/13 а отпред сложих едни от фиата едната е няква зимна турска и май е единствената свестна от 4те 165/13 а другата е няква самоубийка Bridgestone 145/13 ;)

 

МАЛЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!

Човече - моля те - вземи си 4 еднакви гумета бре :)

Шашнах се!!!!!

Поздрави!

 

Велко, проблема е, че при него задните гуми свършват много по-бързо от предните - и кво, да ги фърга ли ся? :lol:

то и при Паненка така се получи - взех й комплект 4 нископрофилни гуми Тойо, ама задните ме изоставиха доста скоро, а предните още си ги търкалям...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Krankenstein,

 

Прочети внимателно поста:

а отпред сложих едни от фиата едната е няква зимна турска и май е единствената свестна от 4те 165/13 а другата е няква самоубийка Bridgestone 145/13

 

Човека кара с две РАЗЛИЧНИ отпред! Да не говорим за различните отзад. Аз отдавна карам така. Просто предните си заминават по-бързо (на Vectrata, на Octaviata още не съм стигнал до смяна :mrgreen: ) и съответно се купуват нови... Но различни гуми на една ос е забранено дори по закон! Да не говорим за стабилност и т.н....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с 4различни гуми-ако имаш път към добрич-обади се!ДА МЕНКАМЕ :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата отдавна е офф-топик и понеже обсъйдаме мотора отзад, аз искам да си кажа мнението. От чисто потребителска гледна точка, без да коментираме разни технически предимства и недостатъци, мога да кажа, че естелките нямат багажник за 2 химикалки.

Задния е малък и неудобен, предния е плитък и е доста стеснен отстрани защото се намира точно там където са колелата.

Там където е двигателя има много място. Там са ми АКУто и изпарителя и пак има излишно много пространство. Ако мотора беше отпред, а отзад само за багажник щеше да е много по-удобно!

 

а и при мен имам газова 60л отпред, задния багажник е пълен с инструменти и бирени бутилки :mrgreen:

 

(ако има грешки или мнението е много несвързано - разберете ме, вчера имаше БЕСНА промоция на МАСТИКА у кръчмата feat. мачове :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата отдавна е офф-топик и понеже обсъйдаме мотора отзад, аз искам да си кажа мнението. От чисто потребителска гледна точка, без да коментираме разни технически предимства и недостатъци, мога да кажа, че естелките нямат багажник за 2 химикалки.

Задния е малък и неудобен, предния е плитък и е доста стеснен отстрани защото се намира точно там където са колелата.

Там където е двигателя има много място. Там са ми АКУто и изпарителя и пак има излишно много пространство. Ако мотора беше отпред, а отзад само за багажник щеше да е много по-удобно!

 

а и при мен имам газова 60л отпред, задния багажник е пълен с инструменти и бирени бутилки :mrgreen:

 

(ако има грешки или мнението е много несвързано - разберете ме, вчера имаше БЕСНА промоция на МАСТИКА у кръчмата feat. мачове :mrgreen: )

Горкия, ти сигурно затова си толкова развълнувам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А относно мястото, според мен ако си подредиш малко и махнеш излишните неща ще имаш повече свободно пространство и ще ти е по-комфортно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Цанко по-голяма бутилка нямаше ли за тебе бе? То и аз да си пъхна 60л. в багажника няма да има място да пръднеш. мойта е 30л и си остава място. Инструментите съм си ги подредил в пластмасова кутия за инструменти, която стои под шофоърската седалка. там се помещават още въже за теглене + от двете страни на кутията заклещвам по една бирена бутилка. Под съседната седалка са ми пожарогасителят, крачна помпа, маслен крик в кутийката си и още една бирена бутилка. Заз задните седалки си държа аптечката, кръстачка за гуми и кабели за палене,резервен ремък и щанга. Тва е и там винаги си има доста място за какво ли не. Надявам се да съм помогнал с идеите за разпределение на багажа. Аз пък общо взето съм доста доволен от мястото за багаж в Шкодата - като дигнеш долните задни седалки и влизат 2 големи бидона с джибре/ 3 пълни чувала с картофи, което си е 150кг. и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта е 30л и си остава място. Инструментите съм си ги подредил в пластмасова кутия за инструменти, която стои под шофоърската седалка. там се помещават още въже за теглене + от двете страни на кутията заклещвам по една бирена бутилка. Под съседната седалка са ми пожарогасителят, крачна помпа, маслен крик в кутийката си и още една бирена бутилка. Заз задните седалки си държа аптечката, кръстачка за гуми и кабели за палене,резервен ремък и щанга. Тва е и там винаги си има доста място за какво ли не.

 

beliq_lebed сега само кажи къде държиш ключовете за Шкодака и къде е паркиран и да почваме акцията, щото ни аптечка имам, ни пожарогасител, за газово да не говорим :mrgreen: :mrgreen: ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че е краино време тази тема да се обяви за най-интересна. Просто такива мения се срещат тук, че колкото и да му е тъпо на човек, може да се пръсне от смях.

Поздрави на всички колеги :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото ни аптечка имам, ни пожарогасител......

те тия неща не стават за нищо, аз оворих преи време 20 годишната си аптечка и .... :mrgreen: дано не се налага никога да я ползвам, а и тези пожарогасители над 5-10 години за чеп за зеле не стават.

 

тези тема отговоря напълно на заглавието на рездела> всеки си говори за всичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали за това е форум, за да се говори, било то с повод или без такъв :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно го обърнахме на говорилня...като заговорихте за аптечки и пожарогасители,днес ме спира един катаджия малко преди Горни Лозен(разходих я малко колата,за да видя дали не ми греят "новите" спирачки) и се почна - документи,аптечка,пожарогасител,резервна гума,триъгълник - аз обаче всичко си имам,а катаджията вижда,че няма за какво да го почерпя.След малко му светнаха очичките и вика :"А кутия с крушки имаш ли?" и аз му обърнах задните седалки,извадих кутията,а онзи само с един безпомощен жест с палката ми показа,че мога да си ходя :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз две аптечки стари имам, една от ладата, едната от Шкодата май оригинална, нея я хвърлих май, но и другата не става за нищо - освен ако не я заредиш наново. Помня преди 7-8 години акцията с ръкавиците и накрайниците за обдишване - и тях имам. Ръкавиците вече са се слепнали от жегата. А пожарогасителите, които продават тук според мен и като чисто нови не стават за нищо. От моя като реших да го пробвам след 4-5 години в колата само потече някаква течност едва едва и толкоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкия катаджия, как си го разочаровал. По принцип и аз си нося к'ви ли не чарколаци, даже напоследък разтиквах и едни шарнири, щото ми предстои да ги сменям, ама сега съм поопразнил малко багажника, че то едни ремонти, едни чудеса, но както и да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Е повече в тая тема няма да пиша- ставаше въпрос за ДРИФТ с 120л. Вие го обърнахте на беседа за багажници, аптечки, джибре, гуми и т.н. :evil:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, вчера ме спряха за колан. Сержантът вика "Актът е 40лв + 10 точки. Мога да ви направя предупреждение чрез фиш за 10лв. без точки, а ако имате възражения да почвам да пиша акта" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ш, как ве човек, бързо пиши фиша, баси 10точки... я конфигурация от 5 пръста с преобладаващ среден :evil:

 

Та, по повод офф-топика, и аз да се включа в плювалнята :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото си спомням автора на темата хвалеше колата си и щеше да дава някакво клипче, но докато това стане, колегите решиха да отворят други теми за разговор, та така стана "Всичко за всеки" във "Всичко за всеки" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера същото-

Полицая: Ще ти пратим на пощата призовка, за да дойдеш до 6то РПУ, за да ти напишем акт, че си карал без колан.

Приятеля ми докато се осети че го е.ават и си тръгнахме. Преди това се чудеше защо другия се е спуквал да се хили ХАХАХА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се смеете, ама на мене ми написаха споменатия акт за 10т. и 40лв за без колан като се връщах от зеленчуковата борса, която е на 3км от нас, а аз бях натоварен с чували със зеле. каква скорост мога да развия, че да ми трябва колан? Последният път като ме спряха и нямаше за какво да се хванат, накрая ме питаха: "А ти с наркотици занимаваш ли се?". Не знам купуваха ли продаваха ли ама е срамота такива глупости да ти говорят.

 

Те повечетоса тъпи и неграмотни и не стават за никаква друга работа. Всеки ден пише по вестниците какви глупости правят. Днес изпуснали някакви рецидивисти с присъда... За чеп за зеле не стават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицай му кажи и не го обиждай повече :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.