Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Данъчната служба на Дружба 2


maxrpm

Recommended Posts

за дружба знам къде е кметството-бул.Кръстьо Пастухов 16 до езерото и ако не е там данъчното може да ти кажат точния адрес,защото намирам данъчно подразделение Искър в жк.Дружба бл. 40 с тел .978 49 19 но информацията е от 2003/2004 година

адреса е близко до кметството през градинката/по карта търсих/

надявам се да съм ти помогнал!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Max, определено в дружба поне на сайта на НАП ( а и доколкото знам) няма подразделение.

Най близките са в Младост, на Шипченски проход и в Студентски град.

Ето линк къде са http://www.nap.bg/about/contact.htm

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

общината, районното, военното окръжие и център за социално подпомагане са до блок 40 до езерото. данъчно там не знам да има.

 

до вечерта ако никой не ти е отговорил ще попитам родителското тяло и ще напиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Информация от НАП

Офис Изток обслужва клиентите с постоянен адрес в районите Искър, Изгрев, Слатина и Панчарево

Код: 1574

Телефон: (02) 970 34 80

Адрес: бул.„Шипченски проход” 69А

 

Мисля да се насочиш натам :smt006 :smt007 :smt006 :smt007

Ето и линк къде се намира : http://bgmaps.com/tpl/map.asp?tplname=nra&key=1049

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.