Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

как се става член?


joeless

Recommended Posts

как се става член на шкода клуб? достатъчно ли е това че съм във форума? трябва ли да подам молба, ала-бала там и други неща, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста добър въпрос :roll: на който не му знам отговора.

 

миналата година имаше някаква организация от Цецо, събираха се пари януари месец членски внос. Раздаваше някакви брушури със заявки за състезания. Въпросния Цецо го разпитах и ми каза, че това е 'шкода клуб класик'. Като го питах какво ще рече 'класик ' ми отговори, че не като колата ми(обикновенна 120ка), а за стари и готини лъскави коли. Стана ми ясно, че това е само за собствениците на ретро коли и до там приключи желанието ми за член на клуб.

 

на този етап се чуствам член, защото пиша във форума. а така ли е не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър въпрос и много добър коментар ;)

След приключване на сайта ще направя една регистрация на Шкода клуб България. От там нататък как ще се става член и т.н. - зависи от вас, ще има пусната тема по въпроса. Аз лично съм на мнение, че един минимален членски внос би бил необходим, най-малкото за покриване поне на частичните разходи по изработката на календари и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, съгласен съм с членския внос. Трябва ли да помислим за нещо като членски карти или ти се струва излишно? Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, клуб без членски карти е не е клуб ;) Ще ги има разбира се, лично ще ги поръчам като им дойде времето. Ще направя няколко варианта, ще си изберете и ги правим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навит също за членските вноски, и то да са годишни, т.е. - ако не си внесеш вноската не получаваш заверка на клубната карта, нещо такова... :)

с нетърпение очаквам да се направи клуб :) а по начало въпраоса ми беше заради лепенките, които се обсъждаха до скоро - искам такава ама ме и ламлко странно да имма лепенка пък да не съм член, сещащ се, малко е фалшиво.... та затова .. и не само :)

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, действай по-бързо и давай членска карта! Че, както вече писах, ми е неудобно да се възползвам от чуждия труд наготово :oops:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.