Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Форум - проблем!


Mishelle

Recommended Posts

Днес беше открита сериозна дупка в сигурността на phpbb (форума). В резултат на което някой (ще разбера скоро кой) се опита да ми помрачи целия следобяд. Нарушена бе връзка с базата данни (най-общо казано), в резултат на което, както много от вас забелязаха форума временно спря да функционира. За момента положението е под контрол. Работи се почти денонощно за да се предотврати следваща подобна груба проява!

На фона на злото, което се случи тук бих казал, че съм МНОГО щастлив от факта, че се намираме на сегашният сървър, защото ако това се беше случило на стария форум, щяхме да останем без форумче...дълго време.

Моля всички ви за извинение за временното затруднение, в което (не лично) ви поставих.

Форум ще има независимо кой и какви шегички се опитва да ми изграва! И този някой трябва да е наясно, че в днешно време анонимност в Интернет не съществува!

 

Благодаря на всички вас, които днес по един или друг начин ме осведомихте за възниканлия проблем. Зарадва ме колегиалното отношение и доказаната за пореден път сплотеност на клуба. Надявам се и занапред да ми помагате, защото само две очи са малко ;)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това съм го пропуснал - сега ставам ;) че снощи бях на един невероятен концерт на Guns 'N' Roses... Изкефих се максимално и си сбъднах една мечта от преди 12-13 години... и...Юли - черпа те с една тяхна (почти) едноименна песен (като ник-а ти). :smt013

А за "доброжелателите" - ще си намерят майстора :mrgreen:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, същия проблем го имаше и вчера вечерта, час точно не мога да ти кажа, защото не помня :? . За около час, може би малко по-малко излизаше надпис ""phpBB : Critical Error Could not connect to the database" . Не, че искам да наливам масло в огъня, просто казвам. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи някой ни крои шапката и иска да ни закрие форума. Хм, интересно кой и защо. Като разбереш изтипосай му IP-то, па ще разберем кой е. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разбирането!

Гога - за снощи не знаех, хем до късно седях :oops:

zloQQ - Влади (дето ми заради половин година разлика батко) каза, че ще ходиш на концерта. Сигурно е било яко куфеене ;)

PV - ще направя всичко възможно да разбера първоисточника. За сега е блокиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...zloQQ - Влади (дето ми заради половин година разлика батко) каза, че ще ходиш на концерта. Сигурно е било яко куфеене ;) ...

Абе да си кажа...то...к'во да си кажа - просто нямам думи да опиша шоуто, да не говорим за музиката... :smt011 Атмосферата беше уникална. Пичовете забиха към 23:00, а иначе от 20:00 имаше някакви дилетанти, после стриптизьорки с шоколад се мазаха яко, и после Себастиан Бах ми скъса нервите час и половина... Но Гънс свириха 3 часа и се изкефих максимално :smt009

Извинете за отклонението, но съм яко пристрастен...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: Извинете, че пак ви досаждам, ама досега отново не работеше форума :?. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.