Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Открих следната джаджа:


petercar

Recommended Posts

Открих следната джаджа:

 

Трансмитер за кола

 

Това е нещо като малък излъчвател на радиосигнал, който се включва в запалката. Той излъчва, радиото ти го лови и фактически през радиото можеш да си слушаш МР3 или каквото си искаш. Много е хитро, но има ли някой да го е ползвал да каже струва ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи пост от твоя страна...ми изглежда като рекламка ;) ама няма лошо де. Но някак ми се струва, че си открил топлата вода...отново. Не знам дали следиш пазара на тези "джаджи", но има безжични трансмитери, които освен че предават сигнал от който и да е МР3 Player, имат слот за SD/MMC Card и USB. И цялата "джаджа" си стои в гнездото на запалката без да ти е необходимо да ти се мотат кабели по 20-30 см. Има и такива, които директно се закачат на МР3 - без кабел...от самия трансмитер стърчи букса, която е за изхода за слушалките и дори не му е необходимо захранване от запалката. Може да си сложиш МР3-то и в багажника ако искаш.

Та така... ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук на технополиса ги имаше такива работи и цената беше под 15 лева. - по евтино е от касетен адаптер, но въпросът е какво качество ще докара като струватолкова пари. :?:

 

Ако пък имаш ипод то за него си има два варианта които се захранват от неговата батерия и са с дизайн съвместим с този на ипод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно обяснение zloQQ :smt044

Към колегата - ако си купуваш подобна джаджа не си взимай от най-евтините варианти - сигналът им е много слаб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такава "джаджа" и изпуши на третата седмица :(

при това не беше евтина 85 лв дадох за нея. Изглежда готина, с дистанционно, без жици и т.н.

Освен че не дават никаква гаранция за тея, меко казано боклуци.... но и работата им е ужасна... обяснявам защо смятам така....

1. Както си караш в града и до тебе, на светофар, спира кола със същата "Джаджа". Ефекта е шум и никакво предаване.

2. На най малката дупка "джаджата" спира да работи или сменя честотата на която си я настроил да предава. (Запалката ми е нова, от Мазда, и е стабилно закрепена, с изправен ток)

3. Докато си на свободен ход се чува добре, обаче като си караш и ускоряваш се чува едно виене на фона на музиката, която си пуснал.

 

Абе общо взето, лайняна работа!

Не бих посъветвал никой да си купува нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такава "джаджа" и изпуши на третата седмица :(

при това не беше евтина 85 лв дадох за нея. Изглежда готина, с дистанционно, без жици и т.н.

Освен че не дават никаква гаранция за тея, меко казано боклуци.... но и работата им е ужасна... обяснявам защо смятам така....

1. Както си караш в града и до тебе, на светофар, спира кола със същата "Джаджа". Ефекта е шум и никакво предаване.

2. На най малката дупка "джаджата" спира да работи или сменя честотата на която си я настроил да предава. (Запалката ми е нова, от Мазда, и е стабилно закрепена, с изправен ток)

3. Докато си на свободен ход се чува добре, обаче като си караш и ускоряваш се чува едно виене на фона на музиката, която си пуснал.

 

Абе общо взето, лайняна работа!

Не бих посъветвал никой да си купува нещо такова.

 

85 кинта? Мнооо бе...

Аз имам такъв трансмитер - нямам обаче нито един от изброените по-горе проблеми. А го ползвам може би повеч от година. Сега има някакъв по-нов >>> http://www.vr-3.com/fmmod_vr3.php ....

Личното ми мнение - някак "реже" много ниските честоти. Това се случва ако си с по-приличен саунд, но едва ли ако някой е маниак на тази тема би си купил такова чудо. Така че - според мен - работи...за обикновенния потребител като мен ;)

А както каза deel_1981, за iPod има един, който направо се закачана самия iPod и го прави да изглежда с 2 см. по-дълъг ;)

http://cgi.ebay.com/XtremeMac-BLACK-AIR ... dZViewItem

Може да не си го вадиш от джоба даже, запалката ти е свободна и никой няма да го види или разбере къде е :mrgreen:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сбирката в цело Черни Осъм, Хашек и ко. ползваха такъв предавател. Аз понеже съм хардкор фен и в МБ-то нямам музика не можах да се възползвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.