Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

говорите ли с шкодата си?


joeless

Recommended Posts

имам предвид, доста от нас приемат шкодата си като човек, повечето шкоди си имат имена...

а говорите ли с тях? ... и ... помага ли? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Хаха, човече, мислех, че само аз си говоря с Шкодата :mrgreen: . Обикновено разговора е следния и се провежда, когато изпреварвам нещо и е следния "Давай, бабо Шкодо!!! :mrgreen: " и тя, милата, дава :lol: :mrgreen: !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнго я псувам и не ми говоги често иначе ми вика трак трак пър пъъъъърррррррр сигорно ме псува :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва да и говориш на колата няма лошо ... по- лошото идва , когато тя заговори , щот в главата и само пари се въртят - 5 за филтър , 10 антифриз , 20 за друго и т.н. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз и говоря на мойта Фабияна-особенно миналата зима като ми замрузна нафтата на 20км от Добрич и се движих едва два с 5-10 км и говорих.

-Моля ти се още 10 км остават,моля ти се не изгасвай пак-батко ще ти купи веждички,споилерче,чипче и ще ги мачкаме по пътищата-само моля ти се да стигнем до сервиза(зашастие сервиза на Форд(Шкода е на 50метра след табелата на Добрич)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта мръсница напоследък само я псувам. Нещо бачка на 3 цилиндъра, днес и купих свещи бош и почна да върти гуми на 3 цилиндъра ама 4-я нещо спи.Обажда се само от време на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо бачка на 3 цилиндъра, днес и купих свещи бош и почна да върти гуми на 3 цилиндъра ама 4-я нещо спи.Обажда се само от време на време.

- Виж дали изобщо има компресия на този цилиндър най-напред.

 

По темата - струва ми се, че ако си и измислил име и и говориш значи е време за лекар! Все пак е просто кола и то не Ферари, нито Мерцедес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

останал съм с впечатлението че и цял ден да и говоря ефекта е по- малък от 5 минути в бокса ...

 

в бокса помага . за говоренето не мисля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата - струва ми се, че ако си и измислил име и и говориш значи е време за лекар! Все пак е просто кола и то не Ферари, нито Мерцедес...

Алоу :!: Аз мойта Шкода за Ферари или Мерцедес не заменям, даже и пари да ми дават! именно щото не е "просто кола"....[-X

... пък и лекарят каза, че няма нищо лошо в това да си говоря с колата :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не й говоря, бе момчета! Та тя е на почти милион и половин километра и е почти колкото някои от вас, свикнал съм с нея като с живо същество! Викам й "Кака Снежа", въпреки че е тъмно червена.

Вярно е, че се е случвало да я псувам - когато това лято ме изгори с врял антифриз.....или когато миналата зима се бухна в мантинелата.... НО, това е мноооооооооого рядко! Даже не помня друг път дали е имало псуване! А мили думи към нея е имало колкото искаш! Няма да забравя, когато при студ -28 градуса трябваше да ме върне в гр.Тула с притропал биелен лагер.....Как й говорех и я убеждавах, че е зор но не и невъзможно.... :D

Абе няма лошо от това да си говориш с автомобила. Може да не ти отговори, но на теб ти става по-леко! А и понякога е по-добре да не ти отговарят! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Разбира се че и говоря и не ми е приятно да си призная че псувнята е често срещано явление. Молих и се да ме прибере от Троян с откачена накладка в барабана и тя ме докара и си е хвалих след това. Да определено е приемам едва ли не като човек имам едни други впечатление по този въпрос ама няма да ги казвам че хорат дето ме познават от форума ще отрекът че ме познават а компететните лица ще ме приберат в лудницата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, да! Говоря! По-често го хваля, че то на неговите години каквото и да прави, все е за хвалба :mrgreen:

Напоследък, обаче, му се извинявам. "Извинявай, Матичек, че те зарязах за толкова дълго :cry: , извинявай, че ти спаднаха гумите, че ти изстинаха ламарините и че не съм те водила на баня скоро!" Той един такъв - тъжен, тъжен :roll: . С онези кръгли фарове - ококорен и тъжен, седи си сгушен пред блока. Реша ли да врътна ключа, Матичек казва само: "Цък...цък...Цък" , тоест : "Нъцки! Нъцки! Що си мислиш, че ще запаля? Я се стегни! Стегни ме и мене и тогава ще бръмчим!"

Сърдит ми е, знам. Та сега сме в процес на стопляне на отношенията.

Като за начало - ще му се подмажа с нови джанти, гуми и акумулатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Cacadu, и аз си имам проблеми с Баба Шкода...сърдита ми е, че й вдлъбнах малко калника :cry: , ама продължава да бръмчи :mrgreen: . Та и аз сега ще й се подмазвам, като й уредя да я изчукат. :roll: Дам, малко цинично звучи, ама кво да се прави :mrgreen:.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мойта Настя я водех на жиголо-тенекеджия, пък той се оказа прост тъпкач, pardon my french.... :|

та сега и тя ми е малко обидена и ръмжи лошо.... :roll: ама се сдобряваме полека...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

говоря и... особенно когато изпреварвам и стане напечено :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено много им говоря като не съм ги виждал отдавна, взимам си и чао с тях като заминавам за София...

 

И Фаворита, и Фелицията ми сега, са Шкоди с характер. Решат ли, че нещо няма да стане на мойта... С Лудек се бяхме напаснали много добре и само като му повишах тон се предаваше, обаче сега Павел има собствено виждане по много въпроси и него даже го псувам от време на време... До бой не сме стигали :mrgreen: . Но ще го превъзпитавам и накрая се надявам даже да ме заобича...

 

А за Клементина... там работата е песен, още е млада :P И на нея и говоря, ама само хубави неща, тя не е своенравна и си ме слуша 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Ми аз на мойта и говоря само хубави неща - все пак е малка още, не върви да я уча на мърсотии. Пък като ме вози, така сладко мърка и върви, че само я слушам с обожание - без да блея на пътя, разбира се - и не си и помислям да я прекъсна. Сигурно като одъртее ще имам поводи за груб език, но дано да съм още много далече от този момент.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено много им говоря като не съм ги виждал отдавна, взимам си и чао с тях като заминавам за София...

 

И Фаворита, и Фелицията ми сега, са Шкоди с характер. Решат ли, че нещо няма да стане на мойта... С Лудек се бяхме напаснали много добре и само като му повишах тон се предаваше, обаче сега Павел има собствено виждане по много въпроси и него даже го псувам от време на време... До бой не сме стигали :mrgreen: . Но ще го превъзпитавам и накрая се надявам даже да ме заобича...

 

А за Клементина... там работата е песен, още е млада :P И на нея и говоря, ама само хубави неща, тя не е своенравна и си ме слуша 8) .

Батка ми то Шкодата(колата) е като жената!

Флиртът е голям-и двамата трябва да се познавате отлично(възможности и тн)-а изневярата в някой случаи е фатална!

Аз моята Фабияна много си я обичкам-и тя много ме слуша!С нея сме идеалната комбинация-направо мачкаме по пътя!Засега не е боледувала и сме винаги заедно(с изключение на миналата зима за 2 дена беше изтинала и не беше наред с белите дробове(замръзна и нафтата)!Но иначе си живеем лудо и щастливо в мир и съгласие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, това с нафтата не е хубаво! Давай и профилактично да си пийва. Аз на Мица и сипвам по малко химийка да не се задъхва зимата :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.